Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom, mióta szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom, mióta szakítottunk, nálam sokkal fiatalabb lányokra hajt. Mit tegyek, hogy ne zavarjon?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt, 3 hónapja szakítottunk, sokszor volt bunkó, a vége már nagyon nem volt jó, sokat sírtam. Nem tudom, hogy szeretem-e még, de nehéz elfelejtenem. Sokszor látom még, hogy 17-18 éves lányok képeit kedvelgeti, illetve egy barátom mondta, hogy fiatal lánnyal látta moziba menni. Próbáltam vele nem foglalkozni, de nagyon kevés lett az önbizalmam az elmúlt pár hónapban, csak arra tudok gondolni, hogy nem vagyok elég jó és ahogy egyre idősebb leszek, ez még inkább igaz lesz. Már a bőröm sem olyan, mint a fiatalabb lányoknak. Mindig gyomorgörcsöm van, ha arra gondolok, hogy az az ember, akivel a jövőmet terveztem, most gimis lányoknak csapja a szelet, akik egyértelműen szebbek, mint én. Lehet, hogy minden 25-30 körüli férfi így van vele. Nem tudom, el vagyok keseredve.

26/N


2017. jan. 26. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezzel nem fogsz tudni mit csinálni, ez egy tök természetes reakció. Ha tényleg nem bírod már, tiltsd le Facebookon, és kérd meg a barátaidat, hogy jegeljék ezt a témát.


Amúgy egy indiszkrét kérdés: mi váltotta ki belőle a rendszeres bunkózást? Teljesen ok nélkül csapongott a modora, vagy azért volt előzménye? (Nyilván nem a bőröd változására gondolok.)

2017. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tőlem elvárta, hogy ne menjek sehova, mindig féltékeny volt, ha pl. egyetem vagy munka miatt volt olyan programom, ahol más emberekkel voltam és cserébe ő eltűnt 2-3 napokra indokolatlanul. Azt éreztem, hogy engem teljesen magához akar láncolni, nehogy legyenek barátaim vagy dolgozzak a jövőmön, de ő mellettem éli a függetlenek életét, mintha nem is léteznék. Nekem ez nagyon fájt, csak mindig azt reméltem, hogy ezen változtat, mert amúgy sok minden közös dolgunk volt. Ez volt az első komolyabb kapcsolatom, ahol szerelmes voltam, korábban nem engedtem magamhoz ilyen közel senkit.
2017. jan. 26. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a megoldás: azért keres fiatal lányokat, mert őket még könnyű irányítani ha odavannak érte. Jól jártál a szakítással, még fiatal vagy eléggé, hogy egy normális pasit találj aki mellett megállapodhatsz.
2017. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 omba ***** válasza:

Nem vesztettél semmit ezzel a kis pötssel.

Ha birtokolni akar, akkor nem szeret. Egy 17 évest meg be tud úgy húzni a csőbe, hogy ő meg azt tartja esetleg természetesnek.

286 évesen meg ne aggódj már a bőröd, vagy korod miatt!

2017. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a legjobb korodban vagy, nehogy már pattanásos tinikkel szemben legyen kisebbségi érzésed!
2017. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!