Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt páromat rajongásig szerettem, de szakítottunk, mert kicsinált a 3 év alatt. Azóta többször vissza akart kapni, nem mentem vissza, eszemre hallgattam. Most van egy új párja, kívülről boldognak tűnnek. Ez miért rossz?

Figyelt kérdés

Soha nem kívántam neki rosszat, csak azt,hogy kapja vissza az élettől, amit velem elkövetett 3 éven át. Halálosan szerettem,ő kihasználta ezt. Azt gondoltam, az lesz a büntetése,hogy soha nem talál még egy ilyen balekot,aki így szereti és nem lesz boldog kapcsolata.Most van egy barátnője, látszólag nagyon boldogok. Ez rosszul esik, lehet,hogy elveszi,megtalálta az igazit? Családot alapítanak? Meg sem érdemli.. A lányt irigylem,hogy azt éli át, amit én az elején, a nagy boldogságot. Viszont nem értem,hogy van ilyen szerencséje. Nekem nem alakulnak jól a dolgaim párkapcsolat terén, még mindig vele foglalkozom. Mit tegyek,h örökre elfelejtsem?? Magamra szeretnék koncentrálni,de minden nap eszembe jut,hogy neki milyen jó.És a lánynak is.


27/N


2016. okt. 18. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Te még mindig vonzódsz a volt párodhoz, azért zavar. Ő ezt már rég lezárta veled. Ismerkedj, szocializálódj, és ne foglalkozz vele. Amikor egy-egy ilyen negatív gondolat eszedbe jutt, helyettesítsd pozitívval.


33F

2016. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, ez sajnos nem jött be. Ha ilyen egyszerű volna,már rég boldog lehetnék :)
2016. okt. 18. 19:53
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Magadat átverheted :) Engem kevésbé lehet.

#1-es voltam.

2016. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#1-essel teljes mértékben egyetértek. Annyit hozzátennék, hogy először egyedül légy boldog, aztán mással. Addig tök felesleges egy párkapcsolat, amíg az ember nem tudja szeretni magát és boldog lenni egyedül.
2016. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
kicsit önző vagy
2016. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
lehet.
2016. okt. 18. 20:31
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod valójában milyen ember mégis mi a rákért irigyled a csajt? Azért mert facen van egy csomó közös boldog képük? Ne adj isten tényleg elveszi. Azt nem fogod látni hogy a kapcsolatuk egy rakás trágya, minden este veszekednek...
2016. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
lehet,de az is lehet,h nem így lesz. Csak azt irigylem,hogy ugyanazt átéli,mint én anno. Legalábbis az elején.
2016. okt. 18. 20:38
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

tiltsd le facebookon.


amúgy megértelek. nekem is hasonló van. tudom, hogy nem akarok visszamenni hozzá, de fáj arra gondolni, hogy valaki mással lesz. valószínűleg azért, mert valahogy mi összetartozunk, csak épp valahogy nem ment mert mások is vagyunk.

2016. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Te fordítva vagy bekötve. Ha szétmegyünk x év utána a pasimmal mert kiderül, hogy egy kretén, aztán azonnal becsajozik akkor nem fogom irigyelni a csajt mert most is boldog x évig, hanem inkább sajnálom/szánom, hogy ő is elpazarol x évet egy ilyen f.aszfejre. Foglalkozzál magaddal és majd megtalálod a szerelmed. Barátnőm is egy bunkóval járt, mindenki látta csak ő nem fogta fel, erre ez a bunkó dobta aztán új csaja lett. Barátnőm meg ki volt hogy máris meg blabla, neki meg senki. Aztán ki nem szarja le? Összejött egy ronda csajjal, úgyis szétmennek mert a csávó egy köcsög, ha meg még se akkor éljen vele boldogan. Barátnőmnek meg azóta új pasija van aki ezerszer jobb mint a másik.
2016. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!