Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoljak a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoljak a legjobb barátnőmnek, akit nemrég hagyta el a pasija, és vissza akarja szerezni, de én úgy vélem, nem kéne?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmet nem rég hagyta el a pasija, de a lány visszakarja szerezni, de szerintem nem kéne, mert egyértelmű, hogy a pasi már nem szereti, és hogy nem akar már tőle semmit...szerintem...A barátnőmnek nem akarom ezt igy elmondani...Mit mondjak neki?
2007. nov. 26. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben annyit tehetsz érte, hogy minnél többet legyél vele, hívd el szórakozni, beszélgessetek, stb. Szerintem ne próbáld meg semmiről lebeszélni, mert még a végén rád fog megharagudni. Aki szerelmes,azt semmiről nem tudod meggyőzni ami a szerelmével kapcsolatos rossz dolog.
2007. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Az igazat. Valahogy így... Nagylevegő...

"megértem, hogy nagyon fáj ami történik veled (ha valóban megérted őt) de szerintem számotokra már nincs közös út. Fordulj inkább a jövő felé. Ne akard visszaszerezni, mert szerintem ő már nem szeret téged. Ha elment, valószínűleg már nem akar tőled semmit. Úgy gondoltam, hogy az igaz barátságba beletartozk az is, hogy olyat is elmondjak ami neked nem biztos, hogy jól esik.Nem akarom, hogy egy régi kapcsolat romjain sirdogálj. Csinálhatunk valamit együtt ami felvidít? :)))"

2007. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenképpen a reális dolgokat mondd el neki. Lehet, hogy kicsit neheztelni fog rád ezért, és sértődött lesz, mert csak fáj neki az igazság, - amit persze ő nem lát annak - de később, ha túl lesz a dolgon, hálás lesz neked. Mi más lenne a feladata a legjobb barátnőnek, minthogy megóvni a másikat az újabb és újabb csalódásoktól...

És valóban, szervezz közös programot, vidítsd fel, még csak eszébe se jusson az a srác! Hidd el, ez az, amit érte megtehetsz, és megkönnyítheted a dolgát. ;)

2007. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!