Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már aki vissza könyörögte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már aki vissza könyörögte magátt? Ha ő dobta a másikatt.

Figyelt kérdés

Szakittotam barátnőmel, az ok hogy foltak feltételek hogy mi az ami a másik számára nem fér bele, én mindent tartottam . Nekem meg csak 1 valami volt de ő azt se tudta.

Meg élegeltem és mondtam neki hogy vége,vasárnap.

De nagyon hiányzik , csak a büszkeségem ami visza tart hogy visza könyörögjem magam , meg talán az is hogy bennem van ha vissza is könyörgöm magam akkor se változik semmi az egyetlen feltétel ami nekem nem fér bele egy kapcsolatba. Vagyis szerintem .


2017. jan. 31. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem tudott rola nem ment fel teged semmi alol.
2017. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt nem értem.
2017. jan. 31. 22:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Kommunikáció
2017. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Gyanus hogy , tudta hogy mi nem fér bele, amugy nem is lett volna jogom mondani neki hogy ez kizáro ok .
2017. jan. 31. 22:18
 5/13 anonim ***** válasza:
És ha tényleg nem tudta? Beszélj vele és tisztázzák mert lehet ő is erre vár.
2017. jan. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tudta, mikor mondta hogy neki mi nem fér bele akkor mondtam én is. Sőtt mikor mondta hogy ez meg ez lesz akkor is utaltam rá neki 1 teljes napig, hogy én mindent betartok amitt kért igy ha lehett tegyen ő is igy.

Csak neki erősebb volt a hiszti mint hogy komolyan vegyen.

2017. jan. 31. 22:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik, tedd félre a büszkeségedet. Ezek a játszmázások nem vezetnek sehová!
2017. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kolosszus22 ***** válasza:
Ahelyett, hogy bonyolítod a kérdést, leírhatnád konkrétan mi volt a kérésed és mit nem tartott be, egyszerűbb lenne mindenkinek. Egy névtelen oldalon vagy.
2017. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Csak annyi hogy nélkülem nincs buli/szorakozás.

Előtte 2 napig butaságok on veszekedtünk es abol oda jutottunk hogy inkább mással megy mint velem.

2017. jan. 31. 23:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció.


Oh ezt már mondták. Akkor kifejtem, mert nem értetted meg.

Figyu, ezt te írtad.

'Utaltam rá'

Miért?

Nyisd ki azt a csepp kis szád és kommunikálj. :))

2017. febr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!