Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már aki vissza könyörögte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már aki vissza könyörögte magátt? Ha ő dobta a másikatt.

Figyelt kérdés

Szakittotam barátnőmel, az ok hogy foltak feltételek hogy mi az ami a másik számára nem fér bele, én mindent tartottam . Nekem meg csak 1 valami volt de ő azt se tudta.

Meg élegeltem és mondtam neki hogy vége,vasárnap.

De nagyon hiányzik , csak a büszkeségem ami visza tart hogy visza könyörögjem magam , meg talán az is hogy bennem van ha vissza is könyörgöm magam akkor se változik semmi az egyetlen feltétel ami nekem nem fér bele egy kapcsolatba. Vagyis szerintem .


2017. jan. 31. 21:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kőszönöm mindenkinek .

Este irtam egy sms t a távolság miatt, mindent le irtam benne, reggel az a válasz érkezett hogy : szeretlek .

2017. febr. 1. 11:41
 12/13 anonim ***** válasza:

Azert azt hozzatennem, hogy resemrol en ott szakitottam volna meg a kapcsolatot, ha kijelented, hogy nelkuled nincs bulizas. Sosem csaltam meg meg egyik paromat sem, boldog hazassagban elunk a ferjemmel, de siman eljarunk mindketten kulon is bulizni (persze egyutt is). Marcsak azert is, mert miota gyerek van, ha egyutt mennenk valahova, akkor ertelemszeruen keresni kell valakit aki vigyaz ra.

De em pl egy ilyen iranyitasmanias es bizalom nelkuli emberrel nem tudnek egyutt lenni.

Meg azt a parkapcsolatot is megette szerintem a fene, ahol a felek felteteleket szabnak egymasnak...

Nyilvan nem kell osszevissz csalni a masikat, de egy szimpla bulizassal tenyleg nem ertem mi a baj.


Egyebkent meg : kommunikacio. Nem utalgatni kell, hanem nyiltan beszelni.


Engem is hasonloert dobott ki az egyik exem, utana megprobalta visszkonyorogni magat, en viszont nem engedtem, hala istennek. Pedig nagyon szerelmes voltam bele es soha nem csaltam volna meg. Ja es nalam a buli sem epp ugy nez ki, hogy nyakig uszunk az alkoholban, persze, valamennyit iszunk, de pl en utalok reszeg lenni meg masnaposan ebredni, tehat la merteket mindig tartjuk.

2017. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nekem is csak annyi problémam volt hogy olyannal ment volna, akki szerelmes belé és szemtanuja voltam ( még előttem ) hogy addig tukmálta rá hogy igyon még elnem ment a kontrol és történt ami tőrtént.

Moziba is mehetett mindenkivel, nem vagyok féltékeny de nem dobom senkikezébe oda.

2017. febr. 1. 13:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!