Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok ha félrekac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha félrekacsingatna a párod?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt, tök jól elvagyunk már a negyvenes korosztály..de ő nem szerelmes azt mondja de nem ez a legnagyobb probléma. Végre "beérett" a kapcsolat van időnk egymásra, megismertük és tényleg szeretjük egymást, minden stimmel, szóba került a gyerek is..sosem veszekszünk stb.:)

Erre vagy a barátja jön mindig akkor ha velem találkozna, vagy valaki küld egy képet /kolléganő/ hogy milyen baleset volt hazafelé-pont akkor küldi amikor elrohan hozzám munka után rögtön az ember, végre!.. ez nagyon sz.rul esik. Miért csinálja? Nem hinném hogy megcsalna folyton együtt vagyunk vagy telefonálunk de ha igen nem lehet komoly.

Minden összeesküdik ellenem! Ti kidobnátok ezért? Én nagyon, ez nagyon nem fair hogy mellékszálakat futtat..

És ez nem féltékenység! higgyétek el.. :(((


Köszönöm a válaszokat! Kíméljetek azért!:)


2017. febr. 1. 09:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes beléd haló!!!!
2017. febr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40-eskent igazan tisztaban lehetnel mar a szavak jelentesevel.
2017. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
...az azt jelenti hogy akkor mindent lehet ha nem szerelmes belém?? Ez nettó baromság!
2017. febr. 1. 09:17
 4/17 A kérdező kommentje:
2-es, negyvenesként is a szerelmet kell hajszolni??? Ne mondd már!!
2017. febr. 1. 09:20
 5/17 anonim ***** válasza:
Jo, inkabb ne eroltessuk ezt az olvasas dolgot sem...
2017. febr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Negyven évesen, nem tiniként kéne hozzá állni.

Az miért mellék szál, hogy vannak barátok, kollégák. Na és megosztanak dolgokat egymással. Akkor van baj, ha te az utolsó vagy közöttük. Mindenki, mindig előbbre való mint te.

2017. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

2eske, /ötöske/ értelmezd már ecsém, nem az a kérdés én hülye vagyok-e hanem a megoldás!! Feküdj le, pihenj, relaxálj!!!:)

uccsónak köszönöm...! Ez fel sem merült bennem igazad lehet:)!!

2017. febr. 1. 09:27
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ne masnak magyarazd, hogy mit ertelmezzen, amikor nem tudsz egy kerdest ugy megfogalmazni 40x evesen, hogy azt jelentse, amit valojaban kerdezni szeretnel :'D. Segitek: a "felrekacsintgatas" nem ezt jelenti, amit te leirtal.
2017. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém,ha nekem a pasim azt mondaná ,hogy nem szerelmes belém már repülne...!!

Minek erőltetni egy sz@r kapcsolatot??

Még egy gyereket is csinálnál neki,hát ez eléggé szánalmas....

2017. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
..nem akarok tőle gyereket, de nagyon igazad van kilences! köszi!! Forr bennem a düh napok óta nem is aludtam mert eszembe jut ez a kis mittudomén mi..!? rákérdeztem ki volt de nem adott választ. :(
2017. febr. 1. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!