Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelenthet? Mit csinálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Nos, nem tudom felnőtt vagy tini kategóriát kellene választanom ehhez a kérdéshez, de mivel felnőttek vagyunk korban és nem akarok 13+-os emberektől tanácsot kapni, ezért inkább ide írtam.


Van egy srác, akivel hónapok óta kavarunk. Kétszer feküdtünk le, többször nem volt alkalom rá, mivel csak buliban találunk egymásra, amúgy elvagyunk a saját életünkkel.

Tudom, hogy egy link gyerek. Mm kapcsolatra alkalmatlannak gondolom, de nem ismerem annyira, hogy ennyi ismeretséggel megítéljem. Tehát, a múltkor megkérdeztem tőle, mit gondol rólam. ( Mert mindig megtalál a bulikban és egész este utána együtt vagyunk. Jön utánam, nem tudok már nélküle lenni, ha egyszer összefutottunk. ) És azt mondta, hogy aranyos vagyok, és nagyon kedvel engem, szimpatikus vagyok, de nem szeretne kapcsolatot. Egyébként is volt még kapcsolatom mikor először lefeküdtünk, és ez elbizonytalanította. (én megmagyaráztam neki, hogy az mi volt, itt nem akarom leírni, de nem kapcsolat) Olyanokat mondott, hogy egyértelmű, hogy követni , hogy mi történik az idővonalamon. Megkérdezte tőlem, hogy én akarok-e. Megmondtam neki egyértelműen, hogy NEM. Hogy nem tartom magamat rá megfelelőnek és nem bíznék senkiben. És ekkor elkezdte bizonygatni, hogy de ha lenne VALAKI annyira különleges akkor...? (mondtam, hogy nem tudom, akkor talán meggondolnám) Tehát, ha nem akar kapcsolatot, akkor miért történik meg mindig, minden buli alkalmával (minden héten, két hétben),hogy újra megtalál és nem akar otthagyni? Mm simán megtehetné, hogy leszarja a velem és keres egy másik csajt a klubbokban, de sose látom másik lánnyal táncolni, pedig amilyen macsó, bárkit megkaphatna.

Múltkor barátnőm úgy rángatott el, hogy most vele táncolok, de két perc múlva már meg is talált.

Szerintetek, lehet, hogy mégis bejövök neki? Vagy ez mi?


21/L 23/F



2016. nov. 14. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Laza dumás szexes estéket akar. Elég egyértelmű.
2016. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De miért tőlem? Megkaphatna tényleg akárki? És ha meg is kap, miért nem elégítik ki azok a lányok?
2016. nov. 14. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Veled is tolnék egyet aztán otthagynálak, amelyik lány ilyen könnyen rávehető kefélésre, cumizásra szerintem ne akarjon kapcsolatot.
2016. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!