Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam végleg veszni a dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam végleg veszni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult és hosszú. Hosszú ideig nem volt lány az életemben de a tanév elején megismerkedtem egy lánnyal aki most lett elsőéves az egyetemen. Már a 2. találkozásunkkor az ágyban kötöttünk ki de úgy hogy neki volt egy 4 éves kapcsolata még ekkor. Nekem kényelmes volt az egész mert szerető voltam tehát nem volt kötelezettségem. A lány egy idő után belém szeretett és miattam szakított a barátjával. A pasi nemigen fogta fel a dolgokat és egyszer elkapta a lányt és megverte és folyamatosan terrorba tartotta. Én felajánlottam hogy leintézem de a lány azt mondta nem kell mert nem szeretné. Közbe a srác irogatott neki sms-eket stb. hogy nagyon szereti. A lány azt mondta nekem hogy örül hogy megszabadult tőle mert nagy teher volt neki már a srác meg meg is unta, és még régebben is jó párszor megcsalta más férfiakkal mert úgy érezte pórázon tartja. Amikor lecsitult minden nagyon boldogok voltunk, bemutattam szüleimnek, egy vitánk nem volt és a szex is nagyon jó volt tényleg nagyon egymásra találtunk. Azt mondta hogy azért választott engem mert bennem megtalálta azt amit keresett eddig. Éltünk mint marci hevesen, a gondok akkor kezdödtek mikor jó párszor szépen elment a volt barátjával bulizni és hátam mögött msn-eztek.Ezért egyszer kiosztottam, és pár nap múlva szakított velem és összejött az régi barátjával.. Nem mondta meg, nekem kellett rájönnöm. Szakítás után úgy csinált mintha mise történt volna és mikor rádöbbentettem hogy tudok mindent flegmázott velem és mondta hogy nyugodtan utáljam meg ha nekem úgy könnyebb. A srác ahogy elmondta behúzta fülét farkát papucsként viselkedik mert örül hogy visszakapta szerelmét. Igazából a lány ezt élvezi mert össze-vissza jár bulizni és flörtöl férfiakkal, velem úgy viselkedik mintha tök jóban lennénk, mindig megosztja velem a dolgait,problémáit stb. Azt hozzátette azért hogy ne találkozzak a pasijával mert meg akar engem verni. Ennek már 2 hónapja és

ezeket figyelembe véve a reális az lenne hogy soha többet nem beszélek ezzel a lánnyal de az érzelmeknek nem lehet parancsolni és még mindig nagyon hiányzik az életemből mert nagyon beleéltem magam a dolgokba.Bevallom magamnak szeretném visszakapni még ha csak szerető szintjére is mert így indult a kapcsolatunk. Egyszerűen mindig itt van a fejemben, gyakran álmodok vele és nem értem hogy miért csinálta ezt velem amikor a nehéz időkben is vele voltam. Tudom hogy más lány után kéne nézni de nem zártam még le ezt a lelkemben. Túlságosan fáj. Érdekes az, hogy mikor enyhe ittas állapotban volt rám mászott szó szerint és mondta hogy szeret meg öleljem meg ilyenek. A baj az hogy pár hét múlva vége a sulinak és mivel elég messze lakik nem biztos hogy látom még esetleg majd jövő tanévben. Nem tudom mit csináljak néha nagyon dühös vagyok rá és néha marhára hiányzik. Három lehetőség van: 1. megmondom neki mit érzek de szerintem attól még nem jönne vissza hozzám 2. nagyon kiosztom de akkor onnantól annyi az egésznek vagy lehet kicsit magába szállna, 3. Próbálom vissza édesgetni mégha csak szex erejéig is, mert az jó elégtétel lenne, vagy várok a jövő évig hátha újból szétmennek és akkor talán eszébe jutok. Fogalmam nincs mitévő legyek. Igazából az fáj hogy nemrég még én védtem meg a barátjától most meg én nekem kell "félnem" és ezt nem nyelem le hogy ilyen helyzetbe hozott amikor pontosan tudja hogy ő akarta az érzelmeket belevinni a dologba. És azt sem bírom felfogni, hogy tud egy nő egy olyan férfit szeretni aki bántotta,de erre azt mondta ő azt már elfelejtette.Egyébként 6 hónapig voltunk együtt. Előre is köszönöm a tanácsokat!


2010. máj. 7. 01:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd..., soha nem fogja tudni mit akar.
2010. máj. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Cseszd le jól és utána ne foglalkozz vele többet.


Nem érdemel meg téged.

2010. máj. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyszerű helyzetben. Szerelmes vagy, kellően átvágtak és a tetejébe még féltékenykedhetsz nem csak a volt pasijára a csajnak, hanem a futó kalandjaira is.


Azt javasolom, hogy embereld meg magad és ne légy ilyen gyenge! Lásd tisztán a dolgokat, úgy ahogy itt leírtad. A szerelem az egyik fél részéről édes kevés egy jól működő kapcsolathoz. A kapcsolatotok gyenge volt. Az első veszekedés után visszarohant a volt pasijához. Normális ez? A fiú megverte őt, meg terrorban tartotta.

Sajnos ez a lány maga sem tudja, hogy mit akar. Ő arra vágyik, hogy körbeugrálják, ha lehet többen és jól szórakozzon. Te pedig egy komoly kapcsolatra vágysz. Ezzel a lánnyal soha nem lesz komoly kapcsolatod.


Ahogy írtad, jön a szünidő. Ez egy jó alkalom lesz arra, hogy kverd őt a fejedből és túllépj rajta. Ne keresd őt! Ha gondolod, elmondhatod neki, hogy túl akarsz lépni rajta és emiatt ő se keressen téged. Remélem, hogy ezt majd megérti.

A volt pasiját kerüld el.

A sok energiát, amit arra fordítasz, hogy szomorkodsz, emészted és marcangolod magad, használd, csak ne ezekre. Tarts egy kis számvetést, hogy mit értél el eddig az életben, mire lehetsz büszke, milyen barátaid vannak, és szépen rájösz, hogy nem vagy elveszve. Ne ettől a kapcsolattól várd a megváltó boldogságot! Fogadd el, hogy ez a kapcsolat a lány (ki)csapongásai miatt nem fog működni. Tehát nem vagytok egymásnak valók. Ha ezt elfogadod, könnyebb lesz őt elegedni.


A javaslataid közül az 1., 3. gyorsan felejtsd el. Szerintem a 2. sem kell erőltetni. Szakítsd meg vele a kapcsolatot minden hű-hó nélkül. Ha nem akar majd lekopni, akkor jöhet a 2. verzió.

29F

2010. máj. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ne haragudj meg, de szerintem egy ilyen nő nem érdemel meg egy olyan normális pasit, mint te. én azt tenném a helyedbe, hogy jól kihasználnám, aztán csak gondolkodjon el, hogy mit is tett. egyszer ha megint buli lesz, itasd le, mintha jóban lennétek, fektesd meg aztán mondd, hogy na heló. neked jó lesz, utána meg magába száll majd, hogy nem így kellett volna viselkednie. én tuti ezt tenném a helyedbe, pedig nő vagyok. de ezt érdemelné. de akárhogy is döntesz, én nem folytatni komoly kapcsolatot egy ilyen nővel. egyszer tett ilyet veled, úgyis megteszi megint. mert vagy nem szerelmes beléd, vagy hajtja a vére. az ilyen nők nagyon nehezen változnak meg. vagy ha meg is változnak, egyszer újra "visszaváltoznak". én ezt így látom. 29/l
2010. máj. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilas a lány?
2010. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Amúgy én vok nyilas ő halak:)
2010. máj. 7. 15:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Sorrendben a 3. válaszadónak is köszönöm hogy ilyen hosszú tanácsot adott és ne hari félrenyomtam nem félig hasznos választ adott hanem több mint hasznos választ:)
2010. máj. 7. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!