Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék találni egy beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék találni egy beszélgető társat, hol keressem?

Figyelt kérdés

Szóval nem kell félre érteni, semmi mögöttes szándék, csak szeretnék találni egy lányt, nőt, akinek lenne igénye arra hogy beszélgessen egy pasival,... aki napközben sokszor ráér, és jól esne neki valaki akivel mindent meg tud dumálni.


29f vagyok


2017. febr. 1. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Most ez itt felhívás akar lenni, vagy ötleteket vársz?


De, ha a környezetedben szétnézel, nincs egy nő sem, akivel tudnál beszélgetni? (Most ezt minden rossz szándék nélkül kérdezem.)

2017. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, benne vagyok, írj nyugodtan.
2017. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Napközben dolgozom,de néha van időm..délután meg este jobban ráérek...nekem nyugodtan írhatsz ha tényleg beszélgetni szeretnél,és nem valami beteges dologról van szó..
2017. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Te éppen olyan beteg vagy mint a férjem.Nem tudom neked van e valakid.Ő a múltja miatt most jött rá, hogy keresgessen beszélgető társat magának.Csak egy gond van vele, hogy nő.Én vagyok a hibás, hogy ezt rosszul fogom fel.
2017. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát akivel mindent meg lehet dumálni és akivel folyton dumál az ember, az egy afféle legjobb barát. Tehát te egy női legjobb barátod keresel magadnak? Pár levelet szívesen váltanák veled, de ilyenre nem vállalkozom azért.
2017. febr. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs mögöttes szándék, akkor férfi beszélgetőtárs miért nem jó?
2017. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Napközben sokszor ráér... mert jelenet lesz, ha nem?


Én ráérek egész nap és szívesen barátkozom. De volt már ilyenben részem. Pár hétig oké volt, aztán megkérdezi, mit csinálok. Épp a szobabicajon tekertem, megírtam. Ő meg, hogy minek stb. Mondtam mert kb 30 kilót le kell adnom. Nevetett. Mondtam, hogy komolyan. Nem írt többet.


Pedig ő is barátokat keresett, többször is mondta. Ez van.

2017. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 remél azért nem vette el a kedvedet a gyökér. Hogy megy egyébként?
2017. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 40 feletti nővel leveleznek bármilyen témában aki gondolja írjon..48F
2017. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Barátilag,levelezőtársakat nehéz szerezni

szeretnék levelezni 30 felettiekkel barátilag 30N

2017. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!