Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek fel hívjam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fel hívjam és beszéljek a dolgokról vele? Vagy inkább hagyjam és soha többé ne is keressem?

Figyelt kérdés
A volt párommal 4 hónapja szakítottunk,3 évig voltunk együtt, és úgy váltunk el egymástól hogy egyedül szeretne lenni.És gondolkozni azon hogy később meg próbáljuk e újra,2 hónapja beszéltem vele utoljára.Az óta nem tudok róla semmit.
2017. jan. 4. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

"Egyedül szeretne lenni" ez egy standard lekoptató szöveg, kár, hogy 3 év után bukott ki belőle :\

Meg gondolkozni :D persze.

Ne hívd fel, ő ment el. Ha keresed még építgeted az önérzetét, és erősödik benne, hogy nem kellesz neki.

2017. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresne a banat.Szakitani is gyava.
2017. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

100 % hogy nem keresném, már a szöveg is felháborító, amivel "lelépett". Biztos nem hagynám, hogy játsszon velem. Ha 3 év kapcsolat után így viselkedik, szerintem nem egy komoly jelölt. Szerintem zárd le magadban és lépj tovább, ez lesz a legjobb.


25/N

2017. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is ezen gondolkodom,és felnyitni a régi sebeket fölösleges...

És az elutasítása se tenne jót nekem :) mire fogok én egy rendes Nőt találni magamnak... Majd 1 szer :D

Köszi a válaszokat mindenkinek!

Magányos 25/f farkas voltam,jó éjt mindenkinek!

2017. jan. 4. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ereszd el a dolgot
2022. jan. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!