Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet erre megoldás? Vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet erre megoldás? Vagy ez mar igy marad?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy kis probléma a szexuális életünkben párommal. Leginkább azzal, hogy nem tudok elélvezni vele. Nagyon élvezem vele a szexet és többször is éreztem már, hogy a határon vagyok, de mikor mar ott vagyok, hogy majdnem akkor mint akit elvágtak. Utána kiszáradok és kellemetlen is lesz. Többször is beszéltünk már róla, de nem jutunk egyről a kettőre. Magamnak megy, de vele egyszerűen nem. Nem tudom, lehet valamit másképp kellene csinálnom vagy lenne erre valami megoldás?
2017. febr. 2. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szexuálpszcihológus. Esetleg elõjátéknál addig kényeztessen, hogy elmenj. Így te se maradsz ki.
2017. febr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Előjátéknál ugyanez a helyzet. Szexuálpszichológusra már én is gondoltam, viszont párom nagyon ellene van.
2017. febr. 2. 08:51
 3/8 kolosszus22 ***** válasza:

Más pasival sem ment ez neked? Vagy ő az első?

Szerintem már nagyon rágörcsölsz az egészre.

2017. febr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő az első. Elég régóta együtt vagyunk, régen sem volt mindig orgazmusom, de nem volt ennyire "rossz" a helyzet.
2017. febr. 2. 09:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltátok vibrátorral szex közben? Nekem az jött be nagyon :)

Például kutyapózban szexelünk, a barátom mögöttem van, én pedig előlről odatartom a vibrátort a csiklómhoz. Úgy nagyon könnyen elmegyek, anélkül és is sokszor nem

2017. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked magadnak sikerül, akkor fejezd be te. Akár előjáték alatt, mikor érzed, hogy közel vagy, vagy aktus alatt izgasd magad.

Egyszerűen csak le kell dőlnie ennek a lelki gátnak, hogy te "nem tudsz szex közben elélvezni". Ha ez menni fog (első egy-két alkalommal lehet, hogy így se, mert nem vagy eléggé ellazulva), akkor onnantól már sikerülni fog úgy is, ha csak ő csinálja.

2017. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A páromnak sincs hüvelyi orgazmusa. A kapcsolatunk elején fogta a kezem és a csiklójához húzta, hogy szex közben az ujjammal ott simogassam. Ez bejön neki.

Próbáljátok meg pl. így.

Egyébként orálisan ki tud elégíteni? Az is egy lehetőség, hogy kielégít nyelvvel, majd mivel akkor már biztosan jól felizgatta magát, gyorsan elmenjen benned.

2017. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A szexuálpszichológust nem javaslom, még a végén gátlásokat alakít ki, ahelyett, hogy megoldaná a helyzetet.

Ezt nektek kell.

2017. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!