Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van más megoldás erre, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más megoldás erre, mint a szakítás?

Figyelt kérdés

Óriási szeretet- és bújásigényem van, a párom viszont épp az ellenkezőne ennek. Sokszor mondja, hogy ő ennél többet nem tud nyújtani, de nekem meg rossz a hiány.

Mit lehetne tenni? Nagyon szeretem őt, sok a közös bennünk, hasonló a jövőképünk, szeretjük egymás családját, jó a szex, imádok vele órákig beszélgetni, szóval ezen kívül minden tökéletes és nem akarom eldobni :(


2017. jan. 22. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél egy cicát.
2017. jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Csak szólok, egy pasi se szereti, ha ráakaszkodsz, csak mert neked kielégíthetetlen szeretetéhséged van!


Elárulnád, hogy ez honnan jön? Otthon nem kaptál elég szeretetet? És most akarod pótoltatni valaki mással?


Egyébként egyet értek az elsővel, egy kis háziállat kezdetnek megteszi.

2017. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2.: tudom, hogy sokan nem bírják, ezért sokszor próbálom magamban elfojtani, néha meg kitörik :(

Sajnos az állatszőrre allergiás vagyok.

A szüleim tinikoromban elváltak, a szeretetkimutatás sosem dívott nálunk, több pszichológusnál jártam már. Annyi eredménye van, hogy jobban meg tudom magamnal tartani a hiányt és nem fojtom meg vele a másikat, de sajnos csökkenni nem csökken

2017. jan. 22. 13:32
 4/8 A kérdező kommentje:
A másik dolog az, hogy mások szeretetére nem vágyom, csak a pároméra
2017. jan. 22. 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ezt nem annyira értem.

Esténként ha együtt filmeztek pl összebújva vagytok, nem?

Az, hogy napjában megölelitek egymást csupán 3 másodperc egy alkalommal.

Én csak a saját párkapcsolatomból tudok kiindulni, nálam ez a normális.

Nem tudom nálatok hogy vannak ezek a mindennapokban.

2017. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.: heti kétszer találkozunk
2017. jan. 22. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező én is olyan vagyok mint te (szüleim kicsiként hozzám se értek) ezért nagyon bújós vagyok,de szerencsémre a párom is! Ha csak úgy vagyubk mondjuk buszon vagy tömegben vagy bármikor bárhol,akkor ölelgetjük egymást. Párom is bújós nagyon. Szerintem meg kéne beszélned ezt a dolgot a pároddal,hogy neked ez mennyire fontos.
2017. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ezzel semmi baj, én sok sok szeretetet kaptam, mégis nagyon bújós vagyok, mindig is ilyen voltam. Éppen ma mondta a Párom, hogy Ő ezt mennyire imádja bennem, de persze lehet másnak sok lenne, nem vagyunk egyformák, de Te ettől egyáltalán nem vagy rossz ember, hogy ilyen vagy!


24N

2017. jan. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!