Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények? Elhagyott 2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? Elhagyott 2 év után a barátom egy rondább lányért, azzal indokolta, hogy még mindig engem szeret, de a másik közelebb van. Igazán szeretett szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha mégse jön ki jól a lánnyal vissza akar jönni hozzám.

Köszi a válaszokat!


2010. máj. 7. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ami információt ide leírtál, ebből következtetve NEM szeretett.

ilyen balf@sz magyarázatot.. :), de azért szeretlek...:D

2010. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű és világos, mint a nap, hogy nem szeret! csak szórakozik. nehogy visszafogadd. sőt! ne is beszélj vele többet, ne foglalkozz vele! keress másik pasit, aki megbecsül. ne alázkodj meg érte. nem éri meg. a idióta,aki csak szivat. mert aki szerelmes, az nem hagyja el a másikat. nagyon gáz pasi lehet! bocsi
2010. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te ha szeretnél vkit, lecserélnéd másra???!!
2010. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelen alak a barátod, gyáva féreg. Örülj hogy megszabadultál tőle.
2010. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem szeret. Te ilyennek képzeled a szeretetet? Szerintem nem.

Ez egy sza® alak. Köcsög gerinctelen, csak ködöl, púderel, kifogást keres.

2010. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kislány, lehet hogy szép vagy, be nagyon naiv és butus, ha így hagyod magadat megalázni!!!!

Biztos az a csúnya nő jól sz*p vagy jó cseléd...de magadból hülyét ne csinál!


A nagy f*szt jön vissza! Keress gerinccel rendelkező férfit, aki legalább szeret.


Tudod mi az, amit veled csinált?

Ha nincs ló, jó a szamár is!

És te lennél a szamár.....


26.L

2010. máj. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

amúgy hány éves vagy, 12?


Nem hiszem el, hogy nincs benned egy cseppnyi tartás, büszkeség!

2010. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy rondább lányért? Te azt elhiszem, hogy nagyon jól meg tudod állapítani. (Igen, ez szarkazmus volt.)


Régen biztosan szeretett, de most már nem szeret. Azért mondta, hogy szeret, mert nem akart megbántani. Én is ezt tenném a helyében.

2010. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a szép szavakat és a jó tanácsokat.

Egyébként 17éves vagyok és nagyon szerelmes,de a távolság....

Megöli a szerelmet?Van,volt más is igy vele?

Nehezen ismerkedek és mindent nagyon komolyan veszek.Én már csak ilyen vagyok!

2010. máj. 8. 13:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért mert szerinted a lány rondább nálad, attól még barátodnak tetszhet, ízlések és pofonok. Azért mondhatta hogy szeret hogy megnyugtasson, vagy hogy végre békén hagyd és leszállj róla. Ne haragudj de a kérdés alapján elég naívnak és butának tűnsz, főleg hogy ha hagynád hogy visszamenjen hozzád ha a másik lánnyal nem működik a dolod. De leginkább a butaságot az alapján feltételezem hogy megkérdezted: "Igazán szerett szerintetek?" Nem, nem szerett igazán, ha igazán szerett volna nem cserél le ilyen indokkal másra. Valószínűleg nem is ez volt az igazi indoka, csak ezzel leplezte a valódi okot. Szerintem olyasmi lehetett az igazi ok, hogy már nem szeret téged vagy kiszeretett belőled, bár ahogy leírtad ezt a kis történetet nem csodálom!

K

2012. jan. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!