Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi a baja velem, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a baja velem, miért rajtam csattan az ostor? Miért csinál ilyeneket?

Figyelt kérdés

Elöző héten a barátommal elmentünk moziba, de nagy meglepetésemre a legjobb fiú barátom is ott volt két másik fiúval ( nem ismertem őket) köszöntem neki(k) utána a párommal helyet foglaltunk a moziban, de a fiú barátom a másik oldalamra ült és a két másik srác pedig mellé vagyis ők a szélén voltak, amíg nem kezdődött el a film, beszélgettünk, aztán már kezdődött is a vetítés. Az egész este veszekedésbe torkolott, a fiú barátom megállás nélkül beszélt, beszélt és kommentált mindent, nem zavart, de az igen, hogy a párom figyelmét elterelte és bennünket nézett, a szerelmem ráadásul pipa is volt.😫 Szóltam a fiú barátomnak, hogy inkább maradjon csöndben, mert moziban vagyunk és nem itt kellenne beszélnünk😓. Nem telt el 20 perc amikor meg leejtette a telefonját az meg hát hova máshova esett az én székem alá, rögtön lehajoltam és ő is meg én is a vak sötétben kerestük a keszüléket. Később megint beszélni kezdett velem, hiába szóltam neki, hogy legyen csöndben, a párom meg fogta magát felállt és kérte, hogy most azonnal cseréljünk helyet, erre a fiú barátom ott mindenki elött elkezdett jelenetet rendezni, veszekedtünk mind a 3-an. Én próbáltam őket leállítani, de nem sikerült úgyhogy perceken belül kijutottam az épületből, a párom jött csak utánam aki tiszta ideg volt és fújtatott mint egy bika. Kérdezte, hogy ki ez a kis p*cs őt nevezem csak barátnak? Pedig ismeri a fiút.. Velem ordibált, amikor semmi rosszat nem tettem szerintem. Nem én hívtam el a srácokat, és kértem, hogy foglaljon helyet mellettem a fiú barátom. Beszálltunk a kocsiba haza értünk az úton végig azt hallgattam, hogy megfojt engem is, de a fiú barátommal kezdi.


Azóta neheztel rám emiatt, vagyis úgy érzékelem, mert sokszor kaffog, lekezelő és mindenért megszól pl tegnap azért, mert a telefonomon a egy férfi modell a hátterem. Már kb fél éve ez van kirakva, nem jelent semmit az egész. Amikor elmentem otthonról és elötte befújtam magam parfümmel, akkor is beszólt, hogy én kinek akarok tetszeni ennyire és miért használok parfümöt...? És most jön az ami már számomra nagyon nevetséges, ma reggel azt vettem észre, hogy kidobta az összes tangámat a szemetesbe 😧 a nyakláncot amit tőle kaptam azt meg elnyelte a föld, mert nincsen az éjjeli szekrényemen, pedig minden reggel a nyakamba akasztom. A párom már dolgozik.


Most csak kavarognak bennem a kérdések. 😞


Szerintetek most miért csinálja ezt? Mi a célja ezzel? Ennyire haragszik rám? Csak szerintem esik túlzásba? 😖


A párom 23 éves.


L/19



2017. febr. 3. 07:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Valahol jogos, de kicsit túl lett reagálva. A párod helyében simán mondtam volna, hogy kussolj el gyökér nézd a filmet. Viszont azt érzem, hogy te nem álltál ki a párod mellett. Ezt nehezményezni. A telefonon a háttérkép irreleváns, bár az is rosszul eshet neki.

Szerintem azért haragszik ennyire mert a "fiúbarátod" mellé álltál aznap este.

Az estéje el lett rontva amit veled akart tölteni. Te pedig hagytad. Ennyi.

2017. febr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Ez első válaszolóval értek egyet.


Ki kellett volna állnod a párod mellett és már alapból inkább úgy leülni az elején, hogy te a párod oldalán legyél ne a srácén, mivel ezt az estét a pároddal kellett volna töltsd, nem a barátoddal.


Megértem, hogy így reagált, de tény, hogy egy kicsit túlzásba vitte.


Nekem is vannak fiú barátaim, de megtanultam kezelni az ilyen helyzeteket.


Annyit tanácsolnék, hogy gondolkodj el azon, hogy mi lett volna, ha ez az eset, vagy bármelyik másik helyzetben fordítva történik? Te mit várnál el a párodtól? Ha ez megvan, legközelebb cselekedj így és nem lesz baj.


A telefonháttérkép, meg szerintem teljesen jogos... párod van, miért egy idegen pasi a háttérképed? Megértem, hogy sérti az önérzetét.

2017. febr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Forditott esetben szerintem te se reagalnal erre jobban. Elmentek moziba, vegigcsacsogja a legjobb lany baratjaval, vele lenne kozos hattere nem veled. Vedd mar eszre hogy nincs semmilyen fiu baratod. Egyertelmu, hogy tobbet akar toled a masik srac te meg ennek ellenere baratkozol vele... szanalmas.
2017. febr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Hát szerintem sem a párod sem a 'fiúbarátod' nem egészen normális. Azért a párod meg tudom érteni-bár nem enyhén túlreagálta ezekkel a tangás meg láncos dolgokkal.

A fiúbarátod meg mit akart ezzel elérni? Hány éves szinten van könyörgöm? Ám van egy olyan érzésem, hogy direkt ba*zakodott veletek és húzta agyatok, nem lehet hogy az ő szemében nem csak egy barát vagy?

Amúg minimum a barátod mellett kellett volna álljál, szerintem én már az első ilyen bosszantásnál átültem volna a másik felére.

A háttérkép engem is kib*szottul zavarna.

2017. febr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én nem szerettem volna a moziban jelenetet rendezni, és igazából azért hagytam őket ott, mert nem figyeltek rám csak veszekedtek. Amikor a barátommal beszéltem, többször bocsánatot kértem sőt a héten is leültem vele beszélni, de nagyon haragszik rám.


Ez csak egy kép. Egy férfi modell rádádul nem is félmeztelen a képen. Most nem értem mi ezzel a gond. Azért mert neki én vagyok a háttere, nekem meg egy modell a háttérképem, nem kell kiakadnia!! Egy elérhetetlen személy. Ennyi

2017. febr. 3. 09:35
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Már ne haragudj kedves Kérdező, de én a barátod helyében már rég ott hagytalak volna. Semmi tekintettel nem vagy rá, teljesen önző módon viselkedsz. Még ha hozzám vágnának sem kéne ilyen "nő", mint te.Szerencsére nincs is erről szó.


Azt ajánlom, egy kicsit gondold át az értékrendedet.

2017. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
A baratod nem normalis.. Szedd ossze a motyod es lepj le.. Tiltsd le mindenhonnan. Vegyel uj tangakat :D es menekulj!! En a helyedben vagy tanulnek vagy meloznek vagy mindketto es lelepnek.. Vissza a szuleimhez vahy valami. De ez brutalis.
2017. febr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meg még kislány vagy, éretlen egy kapcsolatra.


Nekem alap lenne, ha elmegyek a párommal! moziba, nem a fiúbarátommal (?!) foglalkozok.

Ha zavar, hogy pofázik, akkor kézen fogom a kedvesemet, és elülök máshová vele - mondjuk alapból nem hagyom, hogy a haverom (aki tuti dugna, ha tehetné) csücsüljön mellém, mert nem vele jöttem.

Plusz a modelles háttér is baromira gáz! Te mit szólnál, ha egy rib.nc lenne a barátod háttérképe? Nyilván nem csak vállat vonnál (off: nekem kb. 14 éves koromig volt ilyen "mániám"), mert megalázónak tartanád. Ő is annak fogja fel, és tök jogosan, mintha nem is őt szeretnéd, ez a mozis eset után meg pláne...


Hát, ha a párodnak van egy csepp esze, előbb-utóbb kiteszi a szűrödet, nekem legalábbis nem kéne ilyen "leszarom a kedvesemet"-lány (sem fiú).


27n

2017. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%

Ugyanmár. Nekem csak fiú barátaim vannak, még a legjobb barátom is pasi és éppen ebből adódóan nem érdekel ha páromnak is vannak lány, sőt minden vagyok csak féltékeny típus nem.


Szóval abszolút túlreagálta feleslegesen. Na meg az, hogy megfojt? Nekem mondana ilyet egy pasi. Abban a pillanatban rúgnám herén és hagynám ott a csába.

Meg ki ő, hogy irányítgasson? Most komolyan....

Dobd ki!!!

21L

2017. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

Ja és még némely válaszra reagálva. Nekem egy sárkány a háttérképem akkor most mi van? Animal fétis?

Srácok ne ilyenekn akadjunk már fenn...

2017. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!