Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a következő helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a következő helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy 22 éves lány vagyok. Pár hónapja ért véget a két éves kapcsolatom a velem egyidős barátommal. Én voltam az aki ugy döntött h ennek vége, mert ugy éreztem h már nem szeretem, ő akkor nagyon ki volt bukva, folyton keresett, én viszont semmit nem akartam.. Időközben rájöttem h mégis nagyon nagyon szeretem és csak ő kell nekem! :S nagyon rossz érzés, tudom h hülye voltam h akkor ott hagytam, de a sok veszekedés miatt akkor ugy éreztem h nincs értelme folytatni.. Szoval a helyzet az h én most nagyon szeretem őt, ő pedig azt mondta h egy laza kapcsolatot tudna elképzelni esetleg, tehát csak szex és semmi több.. ő inkább most a szabadságra vágyik.. NAgy hülyeséget csinálnék ha ebbe belemennék, remélve azt h igy visszakaphatom?

Nagyon szégyellem h 22 évesen ilyet kérdezek, de hátha vannak itt tapasztaltabbak meg reálisan gondolkodobbak mint én és segitenek nekem! Szoval mondjátok meg mit is tegyek? Annyira szeretem ... :(


2008. okt. 9. 22:26
 1/7 anonim válasza:
100%
nehogy belemenjél ilyenbe attól hogy szereted mert úgy jársz mint én én is szerettem a volt barátom ő is ezt akarta és én sajnos el is fogadtam de bánom az egészet már mert tudom hogy csak arra kellek neki és nem szeret úgyhogy ne menj bele ilyen dologba
2008. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se meny bele, esetleg várj egy kicsit ha komolyabbat akar akkor rendesen összejössz vele, igy semmit nem ér...


Sok sikert :)

2008. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy belemennél egy laza kapcsolatba vele,sem jelentené azt,hogy azzal visszakaphatod.Csak neked lenne rosszabb utána,hogy tudod,hogy csak az van.Szerintem várjál most,ebbe meg ne menj bele így.Ha ő is úgy fogja gondolni,akkor még lehettek komolyan is együtt.
2008. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt, amit érzel, ha neked is jól esne egy kis szex, akkor semmit sem veszíthetsz, maximum tényleg ő is beléd szeret.
2008. okt. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szívbaj nélkül belemennék, már csak a szex miatt is...hát valamiért valameddig csak együtt voltatok nem? :)

De szerintem nem lesz belőle több: Csak Sex és más semmi! De szerintem ez nem olyan nagy baj! Szóval, hallgass a szívedre!

üdv

2008. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd, sőt, próbáld meg elfelejteni, mert ha belemész, akkor a továbbrontasz a helyzeten.
2008. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! 25 éves fejjel, és lévén hasonló helyzetben vagyok, bár én a fiú szerepét valósítom meg a történetedben, a következő a véleményem és a tanácsom:

Keresd fel, beszéljetek meg egy időpontot. Beszélgess vele sok órán keresztül, és ŐSZINTÉN mondj el mindent, tényleg mindent, hogy mi történt veled az elmúlt pár hónap alatt, voltál-e mással esetleg közben, miért szakítottál vele, és hogy nagyon nagyon megbántad.

Mindenképpen küzdj érte ha fontos számodra. Nehéz lesz, mivel te voltál az aki otthagyta, ő hiába erőlködött, gondolhatod most hol van az ego-ja, és mit érez. Az egyedül akar lenni terelőszöveg,valószínűleg félne újra belédfektetni a bizalmát, félne hogy mikor mondanád ki újra hogy ismét vége... hidd el, tudom.

Sokan mondják hogy az újrakezdett kapcsolat már nem olyan. Ezt ne hidd el, ha igazán akarjátok, még jobb is lesz mint előtte volt. Az eltört csont is erősebb lesz, ha összeforr.


A szexbe viszont egy darabig ne menj bele, csak találkozgassatok 1-2 hétig legalább. És inkább csak csókold meg, mást ne tégy.

2008. okt. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!