Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom még sosem mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még sosem mondta vissza önhibájából a randit, mégis mindig gyomorgörcsöm van, míg ide nem ér, hogy vissza fogja. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elindult, akkor már nem mondja vissza :)
2017. febr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Erre az eshetőségre készíts magadról egy miniruhás képet ahogy elnyúlsz a kanapén vagy ágyon, olyan sokat sejtető, de azért nem túl sokat megmutató stílusban. Ha visszamondja, (de csak akkor!) küldd el neki, lehet meggondolja magát :)
2017. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert semmi önbizalmad nincs.


Én eddig egyszer rettegtem, hogy nem jön, de előtte nagyon összekaptunk (az én hibámból), és aztán meg is mondta, hogy komolyan elgondolkodott rajta, hogy szarik bele, és ha látni akarom, akkor utazzak én ki hozzá.

Igaza volt, idiótaként viselkedtem, és megérdemeltem volna, ha lemondja az egészet (1000km-ről beszélünk, egy hérte jött).


Ha nem az a szituáció áll fenn nálatok, semmi okod parázni, amennyiben lemondja, nyilván okkal teszi (ami nem egy másik punci).

2017. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom attól félsz, hogy megint lemondja önhibáján kívül. De ezért miért kell félni?
2017. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!