Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megváltozott, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megváltozott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt.

Úgy alakult, hogy a szomszédos országba kellett mennie tanulmányi okokból 4 hét erejéig.

Addig telefonon és neten tartja a kapcsolatot a barátaival, a családjával és velem.

Eddig minden rendben volt, 2 nap telt el, de már most furcsán viselkedik. Bunkó velem, leráz, közli hogy milyen unalmas vagyok. Közöltem vele hogy nem kötelező beszélgetnünk, erre kiakadt, hogy mit hisztizek és már megint kezdem.

Mondtam ha baj van beszéljük meg, de nem lehet vele, hülyének néz. SEMMI beszédtémánk, pedig ilyen soha nem fordult még elő.

Mondok egy viccet és közli hogy ez nem vicces, illetve, hogy illemből hallgat végig engem.

Megbeszélni se lehet vele. AMióta kiment, azóta bekattant, és még előttünk a java. Mit tehetnék?


2017. febr. 5. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de legokosabb hagyni a francba. Nekem is pontosan ilyen bunkó barátom volt, aki végül szakított velem és még neki állt feljebb. Nem akarom firtatni a dolgot. Ha most ilyen, később sokkal rosszabb lesz. Szomorú, de ez az igazság. Jobbat találsz. :)
2017. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy már most van talált ott valami külföldi pipit, akire hajtana? Vagy szimplán az, hogy külföldön van, és a tanulás mellett bulizni és ismerkedni akarna?


Én letojnám egyébként. Nem nagyon keresném, ritkábban válaszolnék, aztán úgyis fut utánad, ha csak kicsit fejébe szállt a nagy "szabadság és élménytúra".

Ha viszont nem, akkor eleve gondok voltak már a kapcsolattal, legalábbis az ő részéről, ha te nem vettél észre semmit.

2017. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-essel ertek egyet!
2017. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

100% h talált mást...

Poénból tiltsd le és lépj tovább. Kb ennyire egyszerü.

Aztán bunkózzon az anyukájával, aki a világra sz@rta :) 21f na csá

2017. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Persze 2 nap alatt talált mást......nyilván....


Figyelj szerintem csak ne beszéljetek egymással pár napig, így majd lesz beszédtéma hogy mi történt a hèten.

Nyilván ő most stresszes új hely új emberek egy másik nyelv. Ez még felnőtteknek sem könnyű.

2017. febr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omba ***** válasza:
Nem keresnék egy olyan embert, aki unalmasnak tart és illemből hallgat végig, bármi is az oka.
2017. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!