Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom az utóbbi időben megvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom az utóbbi időben megváltozott. Csak a munkája érdekli. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha hazajön akkor is egyfolytában erről beszél. Magát helyezi közzéppontba, én nem vagyok sehol. Ha próbálom elterelni a beszélgetést más témára, előbb-utóbb akkor is visszatérünk a munkájához. Ha nem hallgatom meg ideges lesz, megsértődik. Azt hiszem összefüggésben van azzal, hogy pár hete előléptették. Nagyon egoista lett. Mindig másokról beszél. Kezd eltűnni belőle az a srác, akit a kapcsolatunk elején megismertem. Félek, hogy elveszítem őt.

2014. okt. 15. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóval csak magával foglalkozik senki mással. Mond el neki, hogy szeretnéd ha ezen változtatna. Ha meg nem fog akkor csak végkifejletek lehetnek.
2014. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először, is azt kéne tisztázni, hogy mi vezetett idáig (anyagi problémák, csalódás stb...), mert nem mindegy, hogy miért temetkezett bele a munkába. Ha pedig mégis az van a háttérben, hogy előléptették, akkor lehetséges, hogy meg akar felelni a főnökének, hogy bebizonyítsa, nemhiába kapta meg az állást. Egy bizonyos szinten ez normális, de ha annyira nagyon belemerül, akkor önbizalomhiány is lehet a háttérben, ezért ez a nagy rohanás. Mindenesetre, jó ilyenkor őszintének lenni. Elmondani, hogy megérted, hogy fontos a munka, és szívesen hallgatod a sikereit, de egy párkapcsolat nem működhet úgy, hogy eltűnik belőle a törődés. Jó ilyenkor feleleveníteni a kezdeteket. Azt, amikor még többet foglalkoztatok egymással. Ha őszintén szeret téged, rá fog jönni, hogy hibázott, bocsánatot fog kérni, és igyekezni fog rád is időt szakítani. Ha nem, akkor sajnos nem szeret téged úgy, ahogyan kellene.
2014. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindig korán megy dolgozni, későn jár haza. Megszólja azokat a munkatársait, akik nem feltétlenül "business" dresscode szerint öltöznek. Régen nem ilyen volt, hanem egy egyszerű srác. Szülei nem voltak gazdagok. Azt hiszem kezd elszállni magától. Lehet elfelejti honnan jött?
2014. okt. 15. 17:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincsenek anyagi problémák, nincs csalódás. Mintha elkapta volna a gépszíj. Hajtott a kinevezésig. Mindig azzal indokolta a sok munkát, hogy csak így juthat előre. Önbizalomhiánya nincs. Ellenkezőleg. Túlságosan is magabiztos lett. Külföldi kiküldetések 5*-os szállodákban. Minden út után dugig felpakolva ajándékokkal. Lehet, hogy megcsal? Egyébként eljesen elszállt magától, hogy mindenki őt dicséri a munkhelyén. Már a kolléganői is egyre jobban észreveszik. Vajon ennek köze van a kinevezéséhez?
2014. okt. 15. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:

De komoly forma.

Jól teszi,hiszen ebből van ,,nagypálya",élvezi szereti,5*-os szálloda,minden.

Nem,hogy örülnél neki,szerintem mindennap mondj el 20 miatyánkot és adj hálát,hogy kifogtál egy FÉRFI-t,nem egy kis csicskát.

2014. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!