Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta egy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta egy egy hetes síelés után, hogy kapaszkodjak meg, de nélkülem is ugyanolyan jól érezte volna magát. Ez normális?

Figyelt kérdés
Egy hetet együtt síeltünk külföldön egy 5 fős baráti társasággal. Csak mi ketten alkottunk csak egy párt a csapatból. Az még hagyján, hogy egész héten alig kaptam puszit vagy ölelést (mert ugye társasággal mentünk), de miután visszajöttünk, azt mondta, nélkülem is ugyanolyan jól érezte volna magát. Ő nagyon realista gondolkodású, ellenben én elég romantikus. Hiányzott, hogy egy ölelést sem adott, amikor napközben nagy ritkán összefutottunk. Én ezt elpanaszoltam neki, hogy emiatt nagyon rosszul éreztem magamat, mert úgy viselkedett velem, mintha kvázi idegenek lennénk a síelés alatt. Kettesben aludtunk este, így ott azért volt összebújás, csók, szex, de amúgy semmi. Aztán ma azt mondta nekem, miután elmondtam neki, hogy ez nekem nagyon fájt, hogy nélkülem is ugyanolyan jól érezte volna magát. Ez normális? A húszas éveink elején vagyunk.

2017. febr. 6. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Röviden: nem normális.

Te gondolom, te is tudod.

25N

2017. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha szeretne,nem mondana ilyet.
2017. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem szégyelt téged! Beszéld meg vele!
2017. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem az 🙁
2017. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Szerinted normális? Jól gondolod...

Nem így kellett volna viselkednie, hiába haverok vagy nem haverok előtt volt.

Ezt sosem értettem, társaság előtt gáz ha az embernek barátnője/barátja van? Akkor már nem jár a puszi-ölelés? De szex az jó volt ugye, hisz az ágyban csak ketten voltatok. Ott nem kellett mutatni a vagány srácot...

Kérdezd meg, miért mutatta más arcát a társaság előtt.

2017. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 schamuelson ***** válasza:
57%

Normális-e? Nézőpont kérdése. Valószínű, a pasid normálisnak érzi. Te viszont nem, ahogy az emberek nagy többsége sem.

Valaki írta, talán szégyellt téged. Én inkább arra gondolok, az érzelmei kimutatását szégyelli (már ha vannak valódi érzései feléd). Azt nem írtad, mióta vagytok kapcsolatban, bár életkorodból adódóan biztosan nem évtizedes ismeretség. A lényeg, vagy szándékosan meg akart bántani, vagy ennyire (realista?) érzéketlen. Gyanítom, igazából csak szexre kellesz neki. (Nem kívánom, hogy igazam legyen.)

2017. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Lassan 4 éve vagyunk együtt, de most volt először olyan, hogy társasággal mentünk együtt valahova. Az érzelmek kimutatására az volt a kifogása, hogy társaságban nem illik "nyálaskodni". De hogy egy puszi vagy egy ölelés se fért bele pár óránként, ez szerintem túlzás. Szerinte nem, és ő ezen nem is hajlandó változtatni. Ezt mondta nekem. Erre ma még azt is mondta, hogy nélkülem is ugyanolyan jól érezte volna magát, hát majdnem elbőgtem magamat... Nem azt mondom, hogy legyen depressziós, ha nincs velem, de nem arra "való" a szerelem, hogy a másik társaságában jobban érzem magamat, mint nélküle? Mert szerintem de.
2017. febr. 6. 21:04
 8/15 Tábornok úr válasza:
100%
Sok jövőtök nincs. Tedd ki a szűrét, különben ő tesz ki a tiédet.
2017. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
De azért hemperegtél vele ennek ellenére...:) Nice job. Ebből sem lesz aranylakodalom. :/
2017. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
ha egész héten társaságban voltatok, akkor teljesen normális, szerintem ez csak a realizmusából adódik. Ha nem lett volna társaság csak ketten, akkor nem mond ilyet
2017. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!