Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta egy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta egy egy hetes síelés után, hogy kapaszkodjak meg, de nélkülem is ugyanolyan jól érezte volna magát. Ez normális?

Figyelt kérdés
Egy hetet együtt síeltünk külföldön egy 5 fős baráti társasággal. Csak mi ketten alkottunk csak egy párt a csapatból. Az még hagyján, hogy egész héten alig kaptam puszit vagy ölelést (mert ugye társasággal mentünk), de miután visszajöttünk, azt mondta, nélkülem is ugyanolyan jól érezte volna magát. Ő nagyon realista gondolkodású, ellenben én elég romantikus. Hiányzott, hogy egy ölelést sem adott, amikor napközben nagy ritkán összefutottunk. Én ezt elpanaszoltam neki, hogy emiatt nagyon rosszul éreztem magamat, mert úgy viselkedett velem, mintha kvázi idegenek lennénk a síelés alatt. Kettesben aludtunk este, így ott azért volt összebújás, csók, szex, de amúgy semmi. Aztán ma azt mondta nekem, miután elmondtam neki, hogy ez nekem nagyon fájt, hogy nélkülem is ugyanolyan jól érezte volna magát. Ez normális? A húszas éveink elején vagyunk.

2017. febr. 6. 19:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, tízes én átgondolnám, hogy tényleg olyan férfivel akarok-e élni, aki egy ilyen semmilyen alkalomnál is szarik rám.

Haverok ide vagy oda, attol a párod meghalt vagy mi? A kedvesed nem egy plüssállat, akit kedvedre félretehetsz. Vagy akkor mondja neg, hogy most csak haverokkal mennek, de ezt ne.


Kérdezö a helyedben, én komolyan elbeszélgetnék a pároddal...

2017. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy nem mutatja ki az erzelmeit tarsasagban ez eddig oke. Az en parom is ilyen de elfogadtam, hanem az amit ezutan mondott. Pont hogy nem ezt hanem ellenkezojet kellene mondania. Mint az en pasim aki mezes mazas kettesben mert tudja erre van szuksegem (!) ezert megadja, ha nyiltan nem is megy neki annyira.

Nyilvan jol erezte volna magat nelkuled is de te is. Es itt nem is ez volt a kerdes igy ezt azonnal belefolytottam volna hogy ennek mikoze a temahoz?....

2017. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%

Háhá :DDD

Ez vicces duma, bár szerintem kicsit gyenge manipulációnak :D Na, szóval a srácok hajlamosak fullra az ellenkezőjét mondani annak amit éreznek csak azért, hogy alfának tűnjenek. Mondjuk bátor volt ezzel a kijelentéssel ez tény, de nekem úgy tűnne mintha betanult viselkedés lenne. Jelen esetben az a célja ezzel, hogy Te, mint a barátnője ne tartsad unalmasnak, ne tudd rá/neki azt mondani, hogy állandóan a nyakadon van és nincsen élete, csak veled érzi jól magát :D Ezáltal az ő egóját emeli :D

2017. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

13-as, ha ilyen gyerekes és önző lenne a párom, nem sokáig maradna az.

Manipulatív ember a legrosszabb, mert egy idő után mindenért magadat kezded okolni, holott ő az idióta.

2017. febr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem normális. Ha nekem valaha is ilyet mondott volna a párom, akkor közöltem volna vele, hogy a mondatát átültetheti a gyakorlatba is, azaz a továbbiakban érezze jól magát nélkülem. Ez nem realizmus, hanem nettó bunkóság. Egyáltalán nem törődik az érzéseiddel, sajnálom. Vannak normális férfiak is a világon, nemcsak önző kisfiúk, szerintem keress inkább egy hozzád illő párt, ezt a gyökeret meg hagyd a fenébe.
2017. febr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!