Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal már 5 éve vagyunk együtt. Ő is 25 éves és én is. 3 éve lakunk együtt. Sok bonyodalom van a hátunk mögött. A barátom nem éppen jól indított a kapcsolatunkkal, első hónapokban majdnem megcsalt, nem törődött velem. De aztán egyre jobban ragaszkodott és most már elmondhatom, hogy tényleg teljes számára a kapcsolatunk. Eleinte nagy harcok voltak a 2 családnál, nem fogadtak el minket a másikunk szülei, nagy botrányok voltak. De hogy együtt maradjunk, összeköltöztünk. Suli mellett dolgoztunk. Eddig a barátom kényelmesen el volt a kapcsolatban. Most is... Neki minden mindegy, ha én haladni akarok, tegyek érte... Szomorú vagyok, hisz 25 éves vagyok és egy albérletben vagyunk, most gyűjtünk autóra, majd lakásra. Ez magában tök jó, csak neki... mindegy... Állandóan munka, agyalok, hogy hogy lehetne jobb. Nem csak anyagilag... hisz nekem 2 munkám van, neki pedig "szüksége" van pihenésre. A szexuális életünk... 2-3 hetente 1 alkalom. Vagy egy hónapban egyszer. Ő sem próbálkozik túl sokszor már, de én pedig végképp nem vonzódok már hozzá szexuálisan. Most már "fáj", ha együtt vagyunk, egyáltalán nem kívánom. Volt, amikor elterveztem, hogy elmondom neki az igazat és elköltözöm, mivel egy helyben toporgunk, mióta együtt vagyunk. Én többet szeretnék és belefáradtam, hogy ő visszahúz. Viszont ha van egy kis gebasz, Ő ott van nekem, mint támasz. Igaz, nem mindig segít és általában a "mindegy" és a "sz@rd le", "megverem" válaszokon kívül ész érvekkel és segítségnyújtással, gondolkodással, vígasztalással nem foglalkozik. De legalább van. A szüleimmel nem mindig jövök ki. Szeretjük és imádjuk egymást, ők azok, akik tényleg mindig, mindenben segítettek és támogattak. Ezt visszafelé is megkapják, de együtt nem tudunk élni. Néha úgy érzem, hogy sok ez nekem... A munkahelyemen tök jól érzem magam és sokszor túlórázok, bár nem kapok többet és nem is ezért teszem. Elvonja a figyelmemet. Sokszor nem tesz a dolgokért és mindig én gondolkozok az ő dolgai felett is. Viszont nem használ ki és tudom, hogy szeret. És félek, nem találnék még egy olyat, aki tényleg ennyire tudna szeretni. Hiába nem haladunk... hiába a sok vállvonás... együtt vagyunk, mert ő nagyon ragaszkodik és én is. De valahogy mégsem teljes. Ölelget, puszilgat. Viszont sokszor beszól és olyan... közönyös néha.... És nem tudok dönteni. Megéri-e várni, várni, várni vagy pedig lépjek? Megérné-e lelépni olyan mellől, aki szeret és imád, de minden mindegy neki? Lenne olyan, akivel jobb lenne a kapcsolatom és tényleg ennyire tudna szeretni? Tehát az egyik felem vele maradna, a másik pedig elhagyná. De mivel nem tudok osztódni... így ez nehéz lesz.

Ti mit gondoltok? Mit tennétek?



2017. febr. 6. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Pisilangyos párkapcsolatban szeretnéd megkeseredve leélni az életed és minden problémával magadra maradni?
2017. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ebböl a leírásból nem az jön le, hogy olyan nagyon szeretne...
2017. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben pszichológushoz fordulnék, hogy helyre kerüljön az önértékelésem. Ettől vagy megjavul a kapcsolatod, vagy szakítasz és ezerszer jobbat alakítasz ki egészséges önbizalommal. A jelenlegi személyiségednek sajnos ennyi "jár". Ha változtatni szeretnél, magadon kezdd...
2017. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ez már rég nem szeretet bogaram, ez szimpla kötődés, mind a két részről.

ne is akard megmagyarázni, hogy nem így van.

de ne aggódj, az emberek nagy része ilyen "érdek" kapcsoltban tengeti a minden napjait.

a megszokás nagy úr egy ilyen kapcsolatban.

amúgy meg ti tudjátok, hogy ha ez jó nektek akkor minek váltani?

egyébként meg nem hinném, hogy az ide érkező válaszok alapján fogsz dönteni, inkább csak unalmadban kiírtad magadból ezt a kérdést.

2017. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja, ez inkább langyos víz. Valódi segítséget nem kapsz, nem motivál. Szerintem szomorú, ha valaki már 25 évesen ilyen közönyös. Nemi életetek lényegében nincs... Ez inkább már csak gazdasági kapcsolat.
2017. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"De legalább van." - Ahogy ezt olvastam tőled, rögtön az villant be, hogy ez a kapcsolat nem lehet több, mint megszokás, hiába áltatod magad. Nem őt akarod, inkább csak 'beéred vele', és látszólag ez nála is így van feléd.

Ilyen formában ne raboljátok tovább egymás idejét, ha pedig még látsz esélyt a változásra (a leírtakból nem úgy tűnik), akkor beszélgessetek, beszélgessetek, beszélgessetek!

2017. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts már vele, ezt olvasni is borzalom. Vagy ne, de akkor ne nyafogj.
2017. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem ő nem talàlna még egy ilyen nőt aki kitart mellette mint te és valószinűleg ezért ölelget meg miegymàs !De a szeretete nem terjed ki arra hogy fontosabb dolgokkal is foglalkozzon pl motivàl ösztönöz stb !Ez egy ido utàn kevés lessz!Sztem a pàrod megrekedt egy bizonyos szinten csak ő nem veszi ezt észre ezért sztem beszêld meg vele !
2017. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mire varsz meg egy olyan kapcsolatban, ami mar az elejetol fogva szar volt, es alig akart mukodni, es aztan csak meg rosszabb lett? Csodara? Isteni manifesztaciora az egbol?
2017. febr. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!