Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szociopata, pszichopata, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szociopata, pszichopata, ha ilyen jellegű kapcsolatban élsz, vagy gyanú van rá, mit teszel? Hogyan vetted észre, milyen jelekből?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szereti ha szenvedsz
2017. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok.pszihologus csak, olvasgattam etájon ezert nem irok olyat ami felrevihetne de ha akarod ird le a szitut privatban vagy.itt es elarulom hogy szerintem az vagy sem
2017. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne keverd a kettot. A szociopata kevesbe intelligens, hajlamosabb fizikai eroszakra. A pszichopata manipulativabb, gyakran,intelligens. Legalabb is en igy tudom.
2017. febr. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó. tök mindegy, hogy buta vagy okos a párja. a lényeg az, amit egyes írt.
2017. febr. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát azért szerintem sem mindegy... attól függetlenül, hogy az a rossz rész, hogy szenvedést okoz.
2017. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!