Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolga valakinek pszichopata partnerrel? (aki valóban az, nem csak dobálózunk a kifejezéssel) Milyenek voltak a "tünetek"?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 08:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2%
De "nővérem" pszichopata(zártosztályban való), olyanokat művelt pasikkal.ajajjaj Inkább le sem írom mit csinált.Nem is tudom hogy tudták elviseli őt x ideig.
2016. dec. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
#1-es, írd már le.
2016. dec. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

"#1-es, írd már le."


Ide nem írom le, mert akkor egyből magára fog ismerni.(ő is szokta olvasni gyk oldalt). Bosszúból tönkre fog tenni engemet.

2016. dec. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Nekem szerencsére nem volt dolgom pszichopatával viszont a legjobb barátnőmnek igen...

A tünetek: a szó legrosszabb értelmében betegesen féltékeny volt,bárhova ment követte, ha éppen nem tudta valamiért hol van akkor bombázta üzenetekkel,hogy biztos éppen hentereg valakivel.

Totálisan elme-roggyant a srác,olyan mintha több személyisége lenne.

Megütötte,leköpte...had ne mondjam tovább.

Miután szétmentek (ennek már 3 éve) nincs egy olyan nap sem,hogy ne zaklatná,öngyilkossággal fenyegetőzik,egyik percben imádlak szerelmem bocsáss meg...másikban te hülye k@rva megbánod ha találkozunk valahol, kinyomozza hol van,patáliát csap,nyilvánosan elkezdi k@rvázni,fenyegetni...

Komolyan mondom ha én ezt nem látom nem hiszem el,hogy van ilyen...FOLYAMATOSAN ír neki ahol csak tud...messenger,viber stb. Nem válaszol neki barátnőm,de ő csak írja és írja.

Nem tudom mikor lesz ennek vége,természetesen a rendőrség nem tud tenni semmit az ügyben.

2016. dec. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem igen, privatban leirom a reszleteket, ha erdekel :)
2016. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Viberrol, facebookrol nem nagy ordongosseg kiiktatni az ilyeneket szerintem.... Ram nem feltekeny a parom, de betegesen ragaszkodik, megfojt kb. Feltekenykedni nem szokott. Viszont eroszakosan pakolja ram az erzeseit, amiben nem vagyok biztos, hogy oszintek. Ellentmondani nem lehet neki, mert leszarja, semmibe veszi es nem foglalkozik azzal, hogy tonkre megyek mellette. Eroszakosan, betegesen tapad. Naponta rengetegszer felhiv, csak mert "hallani akarja a hangomat". Ha nem veszem fel, hivja anyamekat egybol. Iranyitani akar, felszines, egoista, Istennek hiszi magat...... A kapcsolatunk elejen tetszett a tulzott ragaszkodas, eszembe se jutott, hogy nem normalis. De 4 ev utan sem csillapodott es ez tobb mint zavaro. Konkretan az oruletbe kerget es felek is tole kicsit
2016. dec. 13. 09:24
 7/16 anonim ***** válasza:

Hidd el,hogy nagyon is nagy ördöngösség.

Ha letiltotta és számot cserélt akkor a húgát és az anyját zaklatta ahol csak érte,kérte,hogy had beszéljen vele,folyton a lakásukra járt,elment a munkahelyére,sorolhatnám...

Így az tűnt a "legjobb"megoldásnak,hogy feloldja tiltást és elviseli az üzeneteit amíg meg nem unja, így ,hogy kapcsolatban tudott lenni a barátnőmmel valamennyire ez a barom valamennyire megnyugodott és nem járt a nyakára minden egyes nap...


és beszéltél már erről vele?

2016. dec. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szergej55 ***** válasza:
83%
Én voltam valakivel, aki nem teljesen, de részben antiszociális volt. A tünetek: következetlen viselkedés (amennyire csak el tudjátok képzelni, az egyik nap elmond mindennek, mert épp nem vele foglalkozol, amit a nap 26 órájában elvárna, viszont máskor kenyérre kenheted), abszolút mértékben zéró érzelmi intelligencia (csak találgat, hogy éppen mit érzel, azt is csak tippelte, hogy ideges voltam, amikor már remegtem az idegtől), folyamatos érzelmi zsarolás, lelki terror, féltékenykedés, színlelt érzelmek és reakciók MINDENRE. Nincs elképzelése az életről és úgy nagyjából semmiről, lemásolja a személyiséged darabkáit (hazudik), amitől átmenetileg úgy érezheted, hogy baromira összeilletek és ilyesmik, hirtelen ennyi jutott eszembe.
2016. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Szergej55 ***** válasza:
Kérdező, te szerintem egy beteges nárcisztikusba futottál bele azok alapján, amit írsz. Mindenképp hagyd ott és minden kapcsolatot szakíts meg vele véglegesen, ha szeretnél valaha nyugodtan élni még.
2016. dec. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is teljesen pszichopata, de valami olyasmi.

Betegesen féltékeny volt, követett, megkérte a barátait, hogy figyeljenek meg. Igyekezett elmarni mellőlem mindenkit, mèg a családtagjaimat is. Ha nem találkoztam vele minden nap, akkor félóránként telefonált, hisztizett, hogy látni akar. Amikor elhagytam, akkor öngyilkossággal fenyegetőzött, zaklatott telefonon. Volt, hogy órákat állt a kapuban és azt követelte, hogy engedjem be. Akkor ment el, amikor kiengedtem a kutyát és mondtam, hogy feljelentem. Miután kivágtam, még kb fél èvig zaklatott. Számot meg mail címet kellett cserèlnem.

2016. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!