Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a barátom? Olyan mintha én már nem számítanék neki.

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy ha a barátomnak én mondok valamit akkor szerinte az hülyeség de ha a haverja mondja akkor benne van és jó buli. Például felvetettem neki, hogy gyerünk jelmezes buliba. Erre ő kijelentette, hogy szerinte hülyeség és hogy ő nem jön jelmezbe. Nem szóltam neki erre semmit mert tiszteletben tartom őt meg úgy gondoltam hogy ez nem fontos dolog. Aztán most meg azt mondja, hogy a haverjával eltervezték hogy milyen jelmezük lesz. De nem is az a fontos hogy jelmezben jön-e vagy nem hanem hogy mikor én mondtam akkor hülyeségnek tartotta. És volt már ez így jó párszor. Ilyenkor azt érzem hogy semmibe néz engem. Mostanában nem is érdeklődik irántam és kezd megváltozni sokkal flegmább meg nagyképűbb. Mikor ezt mondtam neki természetesen veszekedés lett belőle.

A másik meg hogy szinte már nem is mondd semmi kedveset nekem. Az igaz hogy soha nem volt az a nyáladzós de azért mondta magától is hogy szeret meg szép vagyok de most már ha nem kérdezem meg hogy tetszek-e vagy jól nézek-e ki akkor nem is mondja...Szerintetek van valaki a képben vagy megúnt már? Arra is gondoltam hogy szabad akarna lenni és bulizni a haverjaival...



2017. febr. 8. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen primitív lélek. Sok pasi kevésbé értékeli a nőket, ezért szerintük az ő fejükben csak hülye gondolatok születnek. Idővel beérhet, de ez a pali még csak egy nagy kamasz.
2017. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom, hogy olyan mint egy gyerek és ő ezt be is vallja. Legutóbb mikor erről beszéltünk ezen is összevesztünk és azt mondta hogy még nem akar felnőni és hogy reméli hogy így is el tudom fogadni. És én elfogadom mert szeretem őt nagyon. De ha ö ezt direkt fogja csinálni én nem tudom hogy így tudom-e vele folytatni. Ha gyereket akarok akkor szülök egyet nem elek vele párkapcsoltban. És sajnos az a legrosszabb hogy ő ha így viselkedik nem fogja fel hogy ez bántó és engem hibáztat hogy én mindig valamiért veszekszek vele...
2017. febr. 8. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval ő is tudja, hogy gyerekesen viselkedik. De gyerek ne éljen párkapcsolatban, játsszon a haverokkal vagy nőjön fel, ha nővel akar élni.

Ő mit akar? Gyereknek maradni vagy férfi lenni? Ez az öszvér állapot (bár gyakori manapság) nehezen tartható fenn.

Te mit akarsz? Ezt? Beszélj vele, arról te hogy szeretnél élni!

2017. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

És mit csinálsz ezzel a gyerekkel 2-5- 10 év múlva?

Amúgy az meg nem gyerekesség, hogy ha te mondod, akkor lefikáz, ha más mondja, akkor tetszik neki.

Nem jelentesz sokat neki, hogy finoman fogalmazzak.

2017. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!