Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért szakított mert a végén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért szakított mert a végén nem voltam elég férfias, mindig beteg voltam, és sokszor pátyolgatnia kellett. Megbeszéltük, hogy találkozunk és átbeszéljük. Hogyan bizonyítsam neki, hogy én az vagyok valójában, aki az elején volt?

Figyelt kérdés
Nagyon sok probléma szakadt rám hirtelen és valóban megrogytam. Ráadásul 7 hónap után kicsit elhagyja magát az ember egy kapcsolatban amúgy is. Hogyan viselkedjek és hogyan bizonyítsam be neki hogy az vagyok, aki az elején? Határozott, férfias és céltudatos.

2014. jan. 11. 05:56
1 2
 1/18 The Elit Predator ***** válasza:
Ezt már megválaszoltad csak kivitelezni kellene. :D
2014. jan. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ahha értem. Csak jelen helyzetben ezt marha nehéz lesz megcsinálni.. Megpróbálkozom, ha csak ez a módja. Gondolom az ész érvek nem segítenek.
2014. jan. 11. 06:02
 3/18 anonim ***** válasza:
2014. jan. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 The Elit Predator ***** válasza:
eue"Hogy legyek olyan mint az elején?" De most komolyan ezt csak te tudhatod. De kétféle férfijellem létezik a nők szemében a védelmezői meg a bunkóparaszt az előbbinél biztonságban érzi magát melletted és ha ezt. tudatod is vele az jó, még utóbbihoz melléklet nagy ördöngősség pl.: Te büdös rib anc az enyém vagy és én is kellek neked nincs vita! Szóval valahogy éreztesd vele hogy melletted biztonságban van dícsérd meg milyen szép öleld magadhoz szorosan simogasd meg gyengébben , táncoltasd meg csak úgy random ezektől nőnek fogja magát érezni melletted. Remélem segítettem.
2014. jan. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

felejtsd el az ilyen nőt!

az igazi TÁRS támogat, melletted áll a bajban, és nem baj neki, hogy pátyolgatnia kell. te is megtennéd érted, nem igaz??

azzal bizonyítod leginkább, hogy férfias vagy, ha soha többé nem kezdesz vele kapcsolatba ezek után. nincs nagyobb szemétség annál mint otthagyni a másikat a sz arban azért, mert szomorú mert lenni.....


ha nem túl kínos kérdés, mitől rogytál meg?

2014. jan. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 The Elit Predator ***** válasza:
Hát 7 hónapig tartott szóval tuti vmi komoly.
2014. jan. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vörös a csaj?
2014. jan. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem vörös. Attól rogytam meg, hogy egyszerre sok probléma hullott rám. Mondjuk rá is.
2014. jan. 11. 06:33
 9/18 The Elit Predator ***** válasza:
100%
Freak on a leash a betegségre gondolt...
2014. jan. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

hát én azt várom, hogy ha publikus, akkor írjon bővebben a dolgokról...


van bőven tapasztalatom a testi és a lelki megrogyással is, és a meg nem értést mutató nőkkel is, szóval úgy érzem, tudnék tanácsot adni.

2014. jan. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!