Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző lennék, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző lennék, ha a barátom szórja a pénzt, csak "rám" nem?

Figyelt kérdés

Én egyetemista vagyok, ő dolgozik, szóval én alkalmi munkákat szoktam vállalni, de minden költségemet a szüleim fizetik, igazából neki is nagyon sok mindent, de azért neki van egy állása, amiből nem sok pénzt ugyan, de keres. Folyton megy a hiszti, hogy nincs pénze, meg utálja, hogy a szülei fizetik neki a rezsijét, mert nem tudja magától fizetni. Nem járunk el sehova, mert neki nincs rá pénze. Ritkán elmegyünk ebédelni, akkor általában ő szokott fizetni, de volt már, hogy én. Ugyanakkor mindenféle hülyeségre képes több tízezer forintokat elszórni, most is rendelt valamit a gépéhez, ami igazából nem volt szükséges, mert eddig is megvolt nélküle, de a fizetésének a fele ráment, és nem ez az első eset. És nem az a bajom, ha költ arra amit szeretne, de akkor ha úgymond "rám" kéne költenie, pl egy nyaralás, utazás (természetesen felezve), vagy akár egy mozi vagy virág, akkor arra már nincs keret. Pedig én már annyi mindent néztem, hogy belföldön pár napra, egy hétvégére alig pár ezer forintból el lehetne menni, de nem. És akkor jön a mártírkodás, hogy milyen rossz élete van, hogy ennyit sem tud produkálni.

Nekem vannak nagy igényeim, és paraszt vagyok, ha nem tudok őszintén örülni, ha vesz egy kis kütyüt 50-60 ezerért?


2017. febr. 9. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Mások a prioritások.

És különben meg minek költene virágra, ha így is ugyanúgy szexelsz meg együtt vagy vele?

Egyes férfiak nem olyan önzetlenek meg romantikusak, elsősorban a saját érdekeiket nézik. Kell a géphez egy drága füles, hogy tudjon Division-özni, aztán kész. Így is drága, nem fogja rád elszórni.


Sajnos mi nők máshogy vagyunk bekötve. Nekem az is logikus, hogy a szabadságot akkor veszem ki, mikor ő is itthon van, hogy együtt tudjunk programokat csinálni. Nekik kevésbé.

2017. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Neki fontos volt az a dolog, nyilvan azert vette meg. En is ertetlenul neznek, ha a parom hazaallitana egy utvefuro keszlettel, de rahagynam, hogy ferfiak... :D Egyetemistak vagytok es ez altalaban nem a penzben duskalas idoszaka. Mondjuk neki se kene hisztiznie, hogy elfogy a penz ha elkolti, ez igy mukodik.
2017. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Kérlek mutass egy hétvégi utazást, ami pár ezer forintból megvan. Elvinném a barátnőm.


A srác költ a hobbijára, ami természetes. Te elviseled, hogy rád nem, ezért önző módon hanyagol. Ha nem tetszik, válassz mást vagy beszéljétek meg.

2017. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

Nagyon egyszerű: mindenki arra költi a saját fizetését, amire akarja. Ebbe igazából nincs beleszólásod.

Eldöntheted, hogy neked ez így tetszik-e vagy sem, és maradsz vagy mész.

2017. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Dobd a pasit és ha egyszer találsz egy önzetlen srácot,rájössz,hogy most csak az idődet pazarlod erre a gyökérre.


Én is egyetemista vagyok,párom,akit 2 hónapja ismerek,már pár éve dolgozik,most visz el a hétvégére síelni(nem engedi,hogy bármit is fizessek),ezenfelül mindenhova kocsival hoz-visz,leszokott miattam a cigiről,minden áldott reggel ágyba hozza nekem a reggelit,elvisz étterembe,squasholni és még sorolhatnám.Anélkül,hogy egyszer is kérném bármire,egyszerűen ilyen a személyisége,szeret kényeztetni.Neked is ilyen pasit kéne találnod,persze értékelni is tudni kell mindent és amennyire lehet,viszonozni :)

20L

2017. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó, te Vajna Tímea vagy?
2017. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
#6 Vajna Timi nemis 20 éves :D Egyrészt,másrészt nem élősködök a barátomon,mert nem szorulok rá,jómódú családban élek,ezeket ugyanúgy magamnak is megengedhetném,a barátom előtt is ugyanúgy jártam síelni stb.Ezeket ő magától teszi meg nekem,értem,épp ezért is egy nagyon önzetlen,értékes férfi.Gondolom irigykedsz vagy csak rosszindulatúskodni támadt kedved,nekem mindegy :)
2017. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Hmm, mondjuk ha te is megengedhetned magadnak, akkor meg reszedrol onzoseg, hogy hagyod, hogy rad koltse a penzet, ahelyett, hogy a sajat igenyeire is figyeljen. Az en parom is megvenne nekem akarmit de nem akarom lehuzni annyira, ha egyszer nekem is van penzem, de a szandekot ertekelem es valamennyire el is varom, hogy ne egy fillereskedo soher legyen a masik.

Meg mondjuk 2 honap utan tok termeszetes, hogy igy viselkedik, akkor orulj, ha majd 1-2 ev utan is ilyen lesz :D

2017. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, szerintem nem vagy önző, azért a férfiak többsége legalább néha meglepi a párját valami figyelmességgel, és nem azt érezteti, hogy egy csokit is sajnálok tőled. Mondjuk ez oda-vissza normális.


Válaszolók, ti meg ne piszkáljátok már az ötöst! Nekem is ilyesmi a párom, tudjátok, vannak elvétve úriemberek is.

2017. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

5# ez nagyon szép és jó, de 2 hónapja ismeritek egymást. Ilyenkor a legnagyobb tuskó férfi is megembereli magát és próbálja a jó arcát mutatni..


Kérdező: valamilyen szinten igazad van,hogy nem tetszik,ahogy a barátod beosztja a pénzét. Mármint ez elég gáz,hogy dolgozik, mégis a szülei fizetik neki a rezsit, szóval kvázi semmire nem kell költenie,mégsincsen sose pénze. Ez elég érdekes.

Nincsen azzal baj amúgy,ha költ a hobbijára.Nem rabszolgák vagyunk,igenis elvárható,hogy a saját szórakozásunkra is jusson a fizuból.

De ő csak arra költ kvázi, a kötelező számlákat sem sikerül befizetnie.Mint egy nagy gyerek:D gáz szerintem

Az ,hogy rád nem költ is érdekes, szerintem érthető lenne,hogy amíg te tanulsz inkább ő költ a randikon. De persze nem lehet elvárni semmit.Ha meg nem jön magától,akkor már megette a fene.

2017. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!