Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te ezt megbocsátanád?

Figyelt kérdés
Szeretkeznél a barátnőddel, akit általában eljutattsz a csúcsra, ám most hamar elmensz, s emiatt csúnyán leszól. Aztán persze próbálna bocsánatot kérni, jönne a szokásos "rossz napom volt", meg hasonló kifogások

2017. febr. 9. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hogy szólt le?

Egyébként nem szép dolog, de emiatt nem szakítanék...

2017. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Na mit mondott már te gyorstüzelő?
2017. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elmensz... Igen, megbocsátanám.
2017. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
"Szerencsétlen! Miért mensz el ilyen hamar? Nem bírsz kielégíteni, önző f.......!". Lerombolt.....
2017. febr. 9. 14:55
 5/12 anonim ***** válasza:

És még a nők szeretik a bunkó pasikat. :D

Amint elnézem akad itt jó par pasi, aki a bunkó csajokat preferálja.

Kérdező! Én biztos nem bocsátanám meg. Elég alpári módon adta tudtodra a véleményét.

2017. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

És te vele vagy ezek után? Hát én úgy bxtam volna ki, hogy a lába nem éri a földet.

Ez nem egy "bocs, rossz napom volt"-beszólás, hanem tömény parasztság.


Nekem, ha rossz napom van, maximum morgolódok kicsit, de nem leszólom a kedvesemet.

2017. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nőként mondom ez a hangnem szerintem nem megengedhető. Ha valakit a páromnak nevezek nem mondok neki semmilyen körülmények között ilyet, meg amúgy se senkinek sem. Persze történhetnek ilyen dolgok bárkivel nem hiszem, hogy ezt így fel kellene fújni ráadásul a nőknek van olyan kiváltságuk, hogy egyéb módon is örömöt lehet nekik szerezni. Nekem is van úgy, hogy a párom hamarabb elmegy, de nem gondolnám, hogy csak magára gondol emiatt. Én nem tudnék neki megbocsátani egyhamar legalábbis biztos nem.
2017. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egy kicsit gondolkoztam, majd mikor hazaértem, elküldtem. Azóta teper, állandóan hívogat. Én megkértem mondja el, hogyha nem boldog velem, de azt mondja csak engem akar. Kezdem azt hinni, hogy csak megjátszotta a sok orgazmusát, bár mindig befeszült a teste, olyan volt totálisan, mint egy másik nő az elélvezésnél. Úgy érzem, mintha az egész csak egy hazugság lenne. Nem ez az első, amikor csalódtam a gyengébbik nemben....
2017. febr. 9. 15:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Régebben, amikor még naponta szeretkeztünk a párommal, havi rendszerességgel volt legalább egy olyan nap, ami csak rólam szólt. Olyankor "megerőszakoltam", és nem vártam meg, hogy velem érjen a csúcsra. A párom ezt nem bánta. Tudta, hogy imádom és hogy kamatostul bepótolom az ilyen vágtákat.
2017. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jézusom!Ha nem, akkor nincs értelme a párkapcsolatnak.
2017. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!