Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanád vagy sem? Őszinte válaszokat, ha kérhetem.18L

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk minden téren rendben van, de kiderül, hogy az egyik ismerőse iránt vonzalmat táplál, de nem csalt meg vele.


Ilyeneket írt és mondott a csajnak: 'Nagyon szép vagy', 'kívánatos vagy', 'vonzó vagy', 'megkívántalak ma, mikor láttalak', 'dögös vagy', 'rád másznák, letepernélek', 'ha nem lenne csajom...'


Utána jártam, szóval 100%, hogy nem csalt meg, csak szeretne vele lefeküdni, de szerintem minden pasi ilyen, nem?


A kérdés: Nézzem el neki, mivel nem történt megcsalás?


2015. máj. 20. 16:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Hát az én pasim nem ír ilyeneket más csajoknak, már ne is haragudj. Ha megtenné mehetne hozzá.
2015. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Örülj neki. De sajnos bennem nagy a dilemma, mert nem csalt meg végül is...
2015. máj. 20. 16:13
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég nagy tüske így is. Vissza foghatná magát és írni se lenne szabad ilyeneket. Megbeszéltétek ezt?
2015. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nem minden férfi ilyen - én sem, és több tucat olyan ismerősöm van, akik ellenpéldák.


Ezt nem elnézni kellene, hanem beszélni róla. Ha jobban kívánja a másikat, akkor hadd menjen, csak legyen veled őszinte.

2015. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Mumusan ***** válasza:
93%
Amíg csak fantáziál róla, addig nincs gond. Mikor ezt hangoztatja is, akkor reméli a visszacsatolást a lány részéről. Ergo ha tehetné, tuti megcsalna vele. Küldd a csajhoz, had legyen boldog, te meg keress valakit aki rólad fantáziál.
2015. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

Nem, semmiképp. Ez nem bocsánat kérdése, egy a barátnőjébe fülig szerelmes férfi nem ír ilyet más nőknek.

A kapcsolatotok semmilyen téren nincs rendben.

Remélem, nem gondolod komolyan, hogy minden pasi ilyen, mert akkor veled is gondok vannak.

2015. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy minden ember fantáziálgat. Hűséget esküdött, nem vakságot.


Még nem beszéltünk erről, nem tudja, hogy tudom.

2015. máj. 20. 16:17
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem vakságot fogadott, és még nem csalt meg. De ez szerintem már flört kategória.

Ti tudjátok mi fér bele...

2015. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan pasi vagyok, de azért elmondom, hogy szerintem ez gáz. Szerintem ha az ember együtt van valakivel, az azért van, mert vele akar enni, senki mással. Nem gyárt elméleti lehetőségeket arra, hogy mi lenne, ha egyedülálló lenne, hanem örül, hogy nem az, hanem azzal van akit szeret. Álmodozni persze mindenki szokott, de ez szerintem egy egészen más kategória. Amúgy szerintem a másik nővel szemben is elég tapló volt, bbár lehet neki nem úgy jött le, mint nekem.
2015. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
Nem bocsátanám meg neki, hanem hajítanám ki abban a pillanatban. Az én párom ne írogasson másoknak olyat, hogy ha én nem lennék, megdugná őket. Undorító...
2015. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!