Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 21 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 21 éves lány már felnőtt nőnek számít?

Figyelt kérdés

egyetemista vagyok, és egyszerűen nemtudom h h nézhet rám pl egy 30-40 év közötti pasi ... mint kislányra v mint nőre?

bocsi hha hülye a kérdés, de érdekelnének a válaszok, tapasztalatok :) :P


2010. máj. 7. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem attól függ, hogy hogy nézel ki és hogy, hogy viselkedsz. :)
2010. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

sztem átlagos 21 éves külsőm van :):D

igazság szerint van most egy pasi aki már 30 felett van, nem ismer még engem, csak gondolkodom rajta h "felhívnám" magamra valamiképpen a figyelmet, hogy hátha ... az illető évek óta nagy szerelmem :$ :)

csak félek h hülyén jönne ki a dolog, és aztgondolná h mit akar tőle ez a kislány ...

2010. máj. 7. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:
már biztosan nőnek számítassz, de az idősebbek mindig máshogy néznek arra aki 10-20 évvel fiatalabb
2010. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy néz rád, hogy áll a farka. :D
2010. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Mégis mi a nagy lóf@szt akrasz 30-40 év közötti férfiaktól??!

Jaaa, ahha...

Akkor nyugdíjasotthon,.....

Hamrabb halnak,hamrabb jutsz a pénzhez..,és ott elég ha csak mosolyogsz..

2010. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló oltogatóknak üzenem, hogy a szerelem nem kor függő.


Egyébként külsőleg teljesen biztos vagyok benne, hogy nézel ki 21 évesnek :) De igazából a belső számít, mennyire vagy értelmes, az érett felfogás, a dolgokhoz való hozzáállás, és hogy képes vagy e egy komoly kapcsolatra felkészülni, mert egy 30-40 közötti férfi már igenis a családalapításon gondolkodik.

2010. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerek én olyan 15 éves lányt akire mindenki felnőttként néz ahogy megszólal persze külsőre még gyerek:) Ez tényleg attól függ, hogy milyen a személyiséged
2010. máj. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az értelmes válaszokat :)

az "oltogatóra" inkább nem mondok semmit ...

gondolom vmi 14-16 éves véleménye lehetett, az meg lényegtelen :)

a szerelem tényleg nem korfüggő és sztem a huszonévesek nem ugynéznek egy 30-40 évesre mint "nyugdíjasra" vagy öregre ...

2010. máj. 8. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!