Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Legfőbb problémám amivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Legfőbb problémám amivel jelenleg küzdök: Féltékenység! Ti hogyan vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Ti hogyan kezelitek a féltékenységet?

Én már az előző kapcsolatomból hoztam az újba sajnos. persze elején még semmi baj nem volt. Most leszünk 1 évesek ebben a hónapban. Pár hónapja kezdődött, hogy rajtakaptam egy lánnyal titokban cseverészni. amikor kérdeztem kivel beszél, persze a válasz egyértelműen:senkivel volt. azóta még 6 lány volt akivel lebukott hogy titokban irogat nekik. Ebből csak egyel volt flörtölős mondata. A többivel meg csak hétköznapi dolgokról beszéltek. Meg engem beszélt ki a csajoknak, milyen féltékeny vagyok és már alig bírja(pedig szépen adom elő a féltékenységem. úgymond aranyosan vagyok féltékeny, nem hisztisen)...Azt mondta a pasim, hogy azért titokban beszélt velük, mert tudja milyen vagyok, és félt hogy összeveszünk, meg hogy hisztit csapok, ha közli hogy beszélget egy csajjal. Én mondtam neki, hogyha elmondja, akkor nincs baj, mert látom hogy őszinte, akkor megbízom benne. De így már nem tudok. ti hogyan reagáltatok volna. vagy mit tennétek a helyzetemben? már régóta tényleg nem beszélt senkivel, de ha csak látom hogy valami ismerőse képét lájkolja, egyből lerohanom, hogy biztos vele is titokban beszélget.



2017. febr. 11. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Csúnya dolog Téged kibeszélni a hátad mögött. Nekem ez fájna a legjobban.
2017. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos, ok okozat.

Azt írod, hogy letagadta a lányokkal való beszélgetést, te EZEN akadtál ki. Honnan tudja, hogy kiakadtál volna, ha elmondja. Eggyel még flörtölt is... Na meg kibeszél téged. Ezek mind-mind adják a lovat a féltékenységed alá.

Ültesd le és beszéln vele, hogy ez szarul esik neked, legyen veled mindig őszinte és te meg visszaveszel a féltékenységedből!

2017. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, egyik pont helyett kérdőjel... Meg beszélj vele. Bocsi, siettem.
2017. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem már az se tetszene a helyedben, hogy kibeszél engem idegen csajoknak. Meg azt se érteném, hogy miért kell titokban beszélgetni, ha nincs semmi hátsószándék benne?
2017. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ő a megbízhatatlan hazug kis p öcs! Miért magadban keresed a hibát?
2017. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 r.sentinel ***** válasza:
Onbizalmi problemad van, az eleted nem vele kezdodott es nem vele fog veget erni. Hogy megertsel tulsagosan felted magadat az ujabb csalodastol es mindez azt jelzi hogy nem hiszel magadban hogy iranzitani tudsz dolgokat es hogy barmilyen helyzetben talpra tudsz allni. Ezen kell javitani. Az elet nem arrol szol hogy valakinek alarendeltje legy hanem arrol hogy megeld a jelen minden pillanatat es fejlodhess tudati szinten. Meg egy dolog fontos, az elettarsad akar barat akar ferj, az nem a tulajdonod, mint hogy te se vagy masok tulajdona, csak az elet megtapasztalasaban segit hogy megtanulj dolgokat fuggetlenul attol hogy egy kapcsolat 1 napos vagy 100 evig tart.Szeretet es feny kiserje utadat !!!
2017. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!