Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok az eddigi volt párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az eddigi volt párkapcsolataitok milyenek voltak?

Figyelt kérdés
Ha rossz volt akkor mik voltak a problémák?
2017. febr. 12. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
4/3 vége kudarc. A legkapcsolatrombolóbb, az őszinteség hiánya, ha keveset vannak együtt a párok, és ha nem beszélik meg a dolgokat, hanem gyűjtögetik magukban, + pár "apróság".
2017. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anya pici fia volt..
2017. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a legutóbbi egy életképtelen anya pici fia volt nálam is, olyan volt, mint egy kb. 4-5 éves kisfiú. de ha dugásról volt szó, azonnal olyan mértékben megférfiasodott, hogy utána rendszeresen véreztem -.- szóval elég tré volt. mikor közöltem vele, hogy nekem minden aktus fáj, mint az állat, akkor ennyi volt a reakció: én nem tudok rád figyelni közben. én ilyenkor vadállat leszek. bocsi ÉDES.

23L

2017. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb csak 2-3 hetes kis semmi volt, kapcsolatnak se nevezném őket inkább "próbálkozásnak".

Utána volt egy hosszabb távkapcsolatom, megcsalt, tehát ennek se volt semmi értelme. Max tapasztalatnak volt jó.

A mostani kapcsolatom az első értelmes, a leghosszabb és a legjobb. Nem véletlenül költöztünk már össze. :)

20L

2017. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt akivel mást akartunk. Azóta nekem már három iskolás gyerekem van, ő meg még csak most nősült meg, szóval tényleg máshogy képzeltük a tempót.


Volt aki meg nem gondolta velem komolyan.

2017. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsö egy nyámnyila komplexusps farok volt, aki viszont a szexnél (amikor épp fel is állt neki) nagyon gyorsan állattá vált, leszarva, hogy minden aktus után vérzek, közben meg bögök, mert ugy fáj.

Aztán szakításnál persze én voltam a prüd akivel soha nem szexelhetett egx jot... anyád!


A mostani viszont nagyon jo, figyelmes, a szexben csak addig badul, mig nem okoz fájdalmat és öszinte, határozott férfi. :)

2017. febr. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt,hogy komplexusos ill.hogy nyámnyila pontosan?
2017. febr. 13. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!