Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha barátom haverja rám mászott?

Figyelt kérdés
Iszogattak és elkezdett ölelni, puszilni és bókolni. Egy darabig ez bele is fér, akár haverilag is, de itt már úgy tűnt nem arról van szó. Nagyon kényelmetlenül éreztem magam, mert hűséges vagyok a páromhoz, nem is akarok semmit mástól, főleg nem egy barátjától. Egy kis idő után már ő állította le a srácot, hogy hagyjon most már békén, utána el sem engedte a kezem az este folyamán. Ilyenkor hogyan lehet jól reagálni, ha senkit nem akarunk megbántani? A barátaival is szeretnék jóban lenni. (friss kapcsolat)

2017. febr. 13. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem le is rendeztétek, még valamikor megmondhatod a havernak, hogy ilyet többet ne, de szerintem nincs több tennivalótok.
2017. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szorakozni mentek, es elofodul ilyen, jobb, elmenni a tarsasagbol haza. Egyebkent, az nem barat, sot haver sem, aki ramozdul az allitolagos "baratja" parjara, tok mindegy, hogy friss a kapcsolat. szvsz
2017. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legközelebb, ha lesz ilyen, finoman lehet jelezni, hogy ezt már ne. Például elmész mosdóba, és nem ugyan oda ülsz vissza, elhúzod a kezed. De talán az lenne a legjobb, ha szolnál négyszemközt a párodnak, hogy neked ez kellemetlen, és ő így hamarabb közbelépne, nem engedné, hogy melléd üljön, vagy rászólna, hogy "hé, haver, ezt ne!"

De amúgy kedvesen, udvariasan te is megmondhatod a srácnak, hogy neked ez már nem fér bele, tartsa a lépés távolságot.

2017. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól kezeltétek. Esetleg még lehet beszélni a sráccal mikor józan, de ezen kívül tényleg nincs más amit tenni kéne.

30/f

2017. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Ignorálni vagy keményen be kell szólni neki ha nem veszi észre magát, hogy belemászott az intim szférádba a bunkó gyerek. Ne haragudj de hülye vagy ha hagyod, hogy taperoljanak a haverjai és ez a barátodat is minősíti ha ezt szó nélkül eltűri. Én nem akarnék ilyen emberekkel jóban lenni akik nem tisztelnek, mert ez oda vissza működik. Legyen tartásod szólj a barátodnak, hogy ez nálad nem pálya, rendezze le ő, vagy nem találkozol velük többet.
2017. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a párod ugyis elbeszélget vele nyugi.

ne vegyél róla tudomást amikor nyomul és kész.

2017. febr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!