Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ha a barátnőtök haja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha a barátnőtök haja elkezdene látványosan ritkulni, mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
A barátnőtök, mindent megtesz annak érdekében, hogy rendbe jöjjön a haja, de egyelőre semmi javulás. A fejtetőn már átüt nála a fejbőr. Megundorodnátok, szakítanátok? Ha félparókát hordana, el tudnátok fogadni?
2017. febr. 13. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Hajhullás lehet rák következménye is, menjen el orvoshoz, ha nem akar meghalni. Magától a haj nem hull látványosan.
2017. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg még se rák, akkor valószínűleg lehet dobnám. Nem azért mert nem vállalnám fel, mert valahogy nekem utána már nem tudna tetszeni. Ez van. Ez lehet bunkóság.
2017. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Igazából nem a rák következménye, hanem a kemo- és/vagy sugárterápiáé, amit kap.

Meg ezen kívül egy csomó dolog okozhat ilyesmit, szóval már régen endokrinológiát, belgyógyászatot, immunológiát, bőrgyógyászatot kellene járni, nem ricinusolajat kenegetni "majd elmúlik" alapon...

2017. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Te vagy a barátnő, igaz?
2017. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Volt már immunológián, endokrinológián, mindenhol. Kapott kezelést, de még nem érződik a javulás.
2017. febr. 13. 20:20
 6/14 anonim válasza:
Hány éves vagy? Mert egy kor felett minden embernek jobban hullik.
2017. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Parom? Ugy aggodna h csak na. A legjobb orvpsokhoz vinne ne h beteg legyek. P9nt leszarja h van e hajam. Majd max a maradekot borptvalja le nekem mint en neki.
2017. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
26. Pajzsmirigy gondom van/volt. Kezelve lett, de a hajam még mindig nem az igazi.
2017. febr. 13. 20:24
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt. Tudok segiteni. Nem...nem elados vagyok. Hanem.pajzsmirigybeteg akinek ma mar azert szep barna hajacskaja van :)
2017. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Neked mi segített? És mennyi idő után?
2017. febr. 13. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!