Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, eltudnátok fogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, eltudnátok fogadni, hogy ha ilyen barátnőtök lenne? Aki nagyon picit talán furcsa?

Figyelt kérdés

A baratnodnek van 3-4 fiu

haverja akiket eleg regota ismer es jo viszonyban van veluk, ezert puszi, oleles megszokott dolog, ha talalkoznak.^^

Neked csak 1x, emlitette meg, hogy vannak ezek a fiuk akikkel joban van es a haverjai.^^


Facebookon szinte soha nem tud neked vissza irni, mert nem szeret sokat potyogni es ugy gondolja mindent megtudtok beszelni szemelyesen, meg telefonalni is tudtuk, ezert ha kerdezel tole valamit messengeren, akkor 2 opcio lehetseges. Vagy nem ir vissza neked.

Vagy inkabb kepes felhivni, meg akkor is ha csak annyit kerdeztel tole, hogy "kb mikor ersz haza?". ^^


Ha minden este 10korul futni menne es masfel orat elvan az mennyire lenne "gond" szamodra? Nem lenne baj, hogy elmegy ejszaka futni?^^


Ha veszekedtek, vagy csak kisebb vitak, nezetelteresek vannak, akkor a baratnotok nem mer sokszor megszolalni, csak zavarban van es ha osszevesztek inkabb megy, rohan utanad es atolel, szorit magahoz, a fejet a melkasodba temeti es csak bocsanatot ker toled.

Megbeszelni vele a dolgokat akkor nem lehet amikor elotte veszekedes volt, lehet, hogy csak este vagy a kovetkezo nap szanja ra magat, hogy megbeszeljetek a problemakat, de akkor o kezdemenyezi a bekulest, aminek feltetele, hogy kozben megerinthet, pl megfoghatja a kezed vagy hozzadbujhat kicsit.^^


A szeretlek szot csak akkor mondja, ha szexeltek vagy akkor ha agyban vagytok es mar azthiszi, hogy alszol, de olyankor mindig atolel hatulrol es az arcat a hatadba furja.^^


Ha valamit kersz tole, vagy csak tanacsra lenne szukseged, akkor melletted lenne mindig!^^



Soha nem csalt meg teged, lathatoan nagyon szerelmes beled es elegge ragaszkodo tipus.^^


Csak kicsit furcsa..^^



2017. febr. 5. 08:36
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
30%
Azt te csak hiszed, hogy soha nem csalt meg.
2017. febr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:

"Ha minden este 10korul futni menne es masfel orat elvan az mennyire lenne "gond" szamodra? Nem lenne baj, hogy elmegy ejszaka futni?"


Idáig olvastam... tökéletes, végre nem egyedül kellene futnom éjszaka :)


egyébként mindig "fura" barátnőim voltak, és ha abszolút hűséges típus akkor a fiú barátok sem zavarnak, bár jobban érezném magam, ha beszélne róluk

2017. febr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
Ő az álmom^^ :)
2017. febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
92%

Egyedül, az éjszakai egyedül futásnál félteném.

Többivel, semmi bajom nem lenne. Sőt, a többi szimpatikus.

2017. febr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
97%

Szinte tökéletes, egy kisebb és egy nagyobb dolog van ami zavarna benne.

A kisebbik a telefon, én sokkal jobban szeretem a messengert, még ha "személytelenebb" is. Bár gondolom egy idő után megszoknám.

Ami zavaróbb lenne, az az, hogyha nemmlehetne vele értelmesen veszekedni, illetve vitázni. Nem lételemem a vita, de ha valaki nem képes kiállni a véleménye mellett, az nekem zavaró, hogy mindig csont nélkül nekem van igazam. Szóval, nem azt hiányolnám, hogy a fejemhez vágja a tányért, de ha más a véleménye, tudja megvédeni az álláspontját, vagy ha nem tetszik neki valami akkor mondja meg. Huhh ez nem tudom érthető-e így...Mondjuk ha tudom hogy ilyen akkor valószínűleg figyelnék is erre, hogy legyen lehetősége elmondani amit gondol.

Az éjszakai egyedül futásnál félteném, valószínűleg elmennék vele, nehogy baja essen.

A többi nem gond, aranyosak az ilyen ragaszkodó, bújós lányok, gondolom jól meglennénk.

2017. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
73%

Nem kéne. Nálam nem fér bele ez a vannak srác haverjai, akikkel ölelkezik, puszilkodik. Ez nem féltékenység, egyszerűen elvek. Plusz ez az alamuszi attitűd sem szimpatikus, hogy nem lehet vele ott és akkor megbeszélni a problémát, hanem bújik és menekül a szembenézés elől.

Ha futás előtt van szex, akkor nem para, ha nincs, az baj, mivel fél 12-kor már nem kezdenék bele, legalábbis hétközben, mert munka van reggel. Én is futok, de miért este futsz 10 körül? Melóban addigra végzel? A szeretleket nem is kell egyfolytában mondogatni, de zavarna, ha csak szexnél mondaná. Egyébként aranyos a leírás alapján, de éretlen még.

2017. febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
12%
Az én barátnőm sose menne el éjjel futni... Nem lenne rá se energiája, se ideje... :D Ha meg lenne rá, akkor megorrolnék rá, miért nem szexeltünk tovább... :P /egy szexőrült/
2017. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

Azert 10kor szoktam menni futni, mert 9orakor erek csak haza, suli utan meg dolgozni szoktam menni. Amikor haza erek, akkor eszek kis salatat vagy csak iszok, atoltozok es csak 10korul indulok futni.


Tudom, hogy baj, hogy kicsit ilyen vagyok, meg akarok valtozni. Amikor veszekedes van, akkor en is szivesen elmondanam a velemenyem, de olyankor nem merek megszolalni, zavarban vagyok. Csak kesobb tudom osszeszedni magam es megbeszelni a problemakat.

2017. febr. 5. 09:22
 9/54 anonim ***** válasza:
4%

Nekem pl ez a veszekedős rész tetszett benned legjobban. Nincs annál jobb, mint h érezteted, h a vita ellenére is szeretsz. A futásodkor persze kicsit féltenélek, de ha ez rendszeres, akk gondooom jó környéken futsz...

Engem picit a barátaid zavarnának, de nem vagyok hülye, hogy arra kényszerítselek h változtass ezen. Megszoknám azt is. :)

Én vagyok az aki azt írta, h Te vagy az álmom :*

2017. febr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
A legtobb veszekedes sajnos pont az ejszakai futasbol adodott. Nem csak azert, mert szeretne ha olyankor is lenne szex, de mindig velem akar jonni, mert felt. Amikor leakarom beszelni rola vagy mondom neki, hogy inkabb pihenjen, neki is hosszu napja volt, akkor csak veszekedunk. Es nem tudok utana mit tenni. Nem jon velem, mert megkertem ra, de zavarja, hogy 10kor megyek futni.
2017. febr. 5. 09:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!