Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire vagytok féltékenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire vagytok féltékenyek ha a barátotok/barátnőtök másokkal barátkozik és tölt több időt velük elektronikusan vagy személyesen, mint régen?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem az lenne, hogy a barátnőm mindig is inkább a fiúkkal értett szót és ezidáig is veluk van el. Nekem ezt nehéz megszokni. Ti voltatok már ilyen helyzetben?

2017. jan. 25. 23:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Azok csak mind mag akarják d*gni, szerintem ezt magyarázd el neki, ha olyan butuska szegény, hogy magától nem jött volna még rá... ahhh
2017. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Több időt? Hogy érted?

Szerintem nem gáz, ha jól értem

2017. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem tini korosztalyrol van szo, felnott emberekrol ennek ellenere igen, dühömben hozza vágtam mar ezt a gondolatot es látszólag elismerte h igy van, valójában viszont hisz abban, hogy igen is létezik nemek közti barátság es nem csak "arra" jatszik mindenki.
2017. jan. 25. 23:19
 4/22 anonim ***** válasza:
26%
Nem létezik és ezt ő is nagyon jól tudja, csak nem akarja beismerni és szerintem ennek oka van. Most elkezdett velük több időt tölteni, mint régen én mondom (nő létemre) jobb ha odafigyelsz rá még a végén valami hülyeséget csinál! Szerintem nem adtak meg neki a kellő figyelmet és a fiú barátainál keresi ;)
2017. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
*adtad
2017. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Miert én figyeljek ra es miert nincs normalis esze h felmerje mi a helyzet? Nem direkt csinálja, csak naiv én meg hülyét csinálok magamból mikor elohizom a temat.
2017. jan. 25. 23:24
 7/22 anonim ***** válasza:
20%
Így van, naiv a kislány. Megerősíthetlek, hogy nem vagy hülye, légy továbbra is határozott és állj ki a véleményed mellett, mert ez így van. Keressen magának lány barátnőket. Tudod azért olyan nehéz találni őket, mert ők nem akarják megd*gni.
2017. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tobb figyelnet kap tolem mint bárkitől eddig. Pontosan tudom mi kell egy nőnek es azt is hogy a túlzott szeretet akkora bun mint az elhanyagolas. Tartom az egyensúlyt csak neki ilyen a természete. Mikor mwgmondtam neki h akkor én is tartom a kapcsolatot a regi lany barátaimmal, haverjaimmal jerek perec kijelentette h féltékeny lenne akkor es fejezzem ezt be.
2017. jan. 25. 23:27
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
Most megpróbáltam végiggondolni,hogy van-e lánybarátom akivel tényleg nem volt soha semmi. Az a baj,hogy nincs. Nem létezik, legkevesebb is csók volt, de javarészükkel le is feküdtem. 21/F
2017. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%
Undorító, hogy a nők elhiszik, hogy a fiúk barátkozni akarnak velük... közben még lehet ki is ... rá. :D
2017. jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!