Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értékel, vagy csak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értékel, vagy csak még nem nőtt be a feje lágya?

Figyelt kérdés

fél éve vagyunk együtt a barátommal. én 22, ő 24. Néha elég gyerekes a viselkedése. Pl. éjjel nappal számítógépes játékokat játszana. Lényegében abból áll a napja, hogy elmegy munkába, jön utánam, alszik. ha szabadnapja van, akkor csak a játszás.

mikor összejöttünk végképp nem volt semmije. Egy centje sem. Úgy mentem bele a kapcsolatba, hogy diák létemre segítettem neki kikecmeregni a tartozásokból. ami azt jelenti, hogy fél évig én tartottam el őt. akkor hálás volt. de most már neki van kis pénze, s nekem nincs (mivel ugye minden spórolt pénzem rá költöttem)


- eddig: ez a közös pénzünk, most: ez az én pénzem!

valamint kezd egyre több olyan megjegyzést tenni ami elkeserít.

pl: "a nők feladata a társadalomban, hogy főzzön, mosson, takarítson! - én keményen dolgozok munkában. a nők úgy se kapnak fizikailag olyan nehéz munkát, tehát ennyit megtehetnek" - és persze el is várja tőlem. ha azt mondom, hogy a barátnője vagyok és nem a szolgája, akkor felháborodik, hogy nézzek körül, hogy működnek az anyumék, illetve az ő anyjaék házassága - nő: mos, főz, takarít, dolgozik. ....


"azért akarok egyetemre járni, mint te, hogy ne kelljen semmit csinálnom. megpihenjek a munkámtól. biztos, hogy nem fogok dolgozni, és a családalapítást is elfelejtheted amíg ki nem járom az egyetemet, - ha felvesznek"


"te nem csinálsz semmit." - pedig egyetemista vagyok, mellette munkába járok, többnyire 2 állásom van. és még szoktam különórákat is tartani.



az ilyen kijelentéseivel tönkretesz idegileg engem, és az egész kapcsolatunkat. Ha megmondom neki, akkor 1-2 napig kedves, rózsát hoz, bocsánatot kér, de utána újra jönnek ezek a megjegyzések....


2017. febr. 15. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Hpgy birod mellette fel eve? Ennek pofan vagas jarna nem kapcsolat. Mi mindketten dolgozunk, a parom (ferfi) foz a takaritast meg felesben csinaljuk. Aki ebbe nem menne bele es ilyet szolna, hogy ezek az en dolgom, azt kiloknem az ablakon.
2017. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen még komolyodhat (gondolok itt a játékokra), de a férfi-női szerepekről alkotott képe szinte biztos hogy nem fog változni. Persze most még bocsánatot kér, később majd az sem lesz.
2017. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Hàt nekem ez elêg egyértelnű nem tervez veled hosszabb tàvra csak azért volt sztem kedves veled mert segitettél neki és restelte magàt most hogy összeszedte magàt anyagilag is az egója is nagyobb lett !Ne ragaszkodj hozzà dobd és ne fogadd vissza !
2017. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Amugy amiket leirtâl rola nekem az jön le hogy cseppet sem tisztel mint nő meg nem becsül meg !Ha ez nincs meg akkor előbb utóbb rà megy a kapcsolatotokra !
2017. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gaz.

Mas vilagnezetet kepviseltek,igy kibekithetetlen az ellentet koztetek.

Igy nincs esely jo kapcsolatra.


Te normslis vagy.

N

2017. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebbért is lelépnek a nők. Lépjél le, és kész.

Ha meg itt sajnáltatod magad, ahelyett, hogy kiállnál magadért, és megmutatnád, hogy semmi szükséged rá, akkor te vagy a gyerek nem Ő.

2017. febr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Mar azert is hulye voltal, hogy rakoltotted ennek a hapeknak a nyomoreksagaira az osszes penzedet, de igy a vege fele meg ostobabbnak latlak, amiert meg vele vagy. Ha meg nem valtoztatsz, akkor kerlek, ne is panaszkodj.
2017. febr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem elég érett a kapcsolathoz, de még az élethez sem...

vagy vársz, vagy menekülsz...


23F

2017. febr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!