Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értékel a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értékel a barátnőm?

Figyelt kérdés
A tanulmányról van szó. Múlt héten kaptam egy 2-est matekból, amiből nagyon rossz vagyok, de az osztályból így is a 4. legjobb lett, nem tudom miért amúgy jó átlagú osztály. A barátnőm lecseszett és nem akar ez miatt tanulni mondván "így nem találkozunk ha rossz az átlagod". És nagyon nagyon fáj hogy akárhogy teperek, csak jobbat és jobbat akar. Mit tegyek vele? Most azt mondta (tegnap) hogy két hónapig nem találkozunk. Tisztára ki vagyok.

2014. febr. 4. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezt ő sem gondolja komolyan, hogy 2 hónapig bírni fogja nélküled...
2014. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dehogynm, kibírja. Mondja hogy minden nap sír hogy ez miatt nem tudunk találkozni. Hát találkozzunk mondom. Erre: nem, nem fogok így. És csak telefonon beszélünk (viberen)
2014. febr. 4. 14:48
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor húzd az agyát egy kicsit olyanokkal, hogy naa nem akarod hogy megöleljelek stb?
2014. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"A barátnőm lecseszett és nem akar ez miatt tanulni"


Azér mer te kettest kaptál???

2014. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy elmebeteg megszállott, már bocs...
2014. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát az átlagom rossz szerinte és ez a baj. Még oké ha anyámék basztatnak de ő is... amúgy 3,4 szerintem nem olyan rossz
2014. febr. 4. 14:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy én a te helyedben dobnám a p*csába, ha ennyire gyökér.
2014. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De jót akar, tényleg jót akar. Azt hiszem...
2014. febr. 4. 15:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg jót akar, és nehéz neki is, csak azt látni, h rossz hatással vagy arra, akit a legjobban szeretsz, és aki a legtöbbet számít neked nem könnyű... Ezért próbál tenni ellene, az egyetlen, és elvileg hatásos módszerrel. Vagy azért, mert így nem hajlandó találkozni veled, vagy azért mert tudod, hogy ez neki is rossz, tegyél ellene. Tanulj kicsit, az még nem olyan megerőltető, és utána találkoztok is, boldogabb leszel.:)

(Amúgy nem, a 3,4 egyáltalán nem jó átlag.)

2014. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem tűrném el, hogy a barátom ilyenekkel fenyegőzzön, hogy nem láthatom egy szaros kettesért két hónapig. Vagy félrek*úr, vagy valami baj van ott, ha ilyen. Továbbra is tartom azt az álláspontot, hogy dobnák a p*csába.
2014. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!