Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen "nők" belül mit éreznek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen "nők" belül mit éreznek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam (18-19 évesek vagyunk most érettségizünk) egy elég szép leányzó, az arca nagyon szép kedves kislányos DE ez csak a látszat. A csaj valójában egy hatalmas kva, de akkora, hogy azt már büntetni kéne. Nekem is megvolt sajnos 2 éve többször is azóta is templomba kéne járnom úgy érzem, majd egyszer talán tényleg elmegyek.


Van most egy "barátja" vele néha találkozunk is mert bulikba néha el-el hozza akkor adja a legjobb barátnőt, egész este rajta lóg. A szerencsétlen srác tök normális amúgy, látszik, hogy tök naív és szereti a csajt. Legszivesebben a nevét is kiírnám. A srác nem itt lakik, ezért általában csak hétvégente látják egymást. Amikor nincs ott a csávó a lány állandó jelleggel 2-3 palival kefél akiket éppen megtalál, nekünk rendszeresen mutogatja meg ecseteli is, hogy melyik srácnak mekkora farka van és ki a legjobb az ágyban. A r**nc barátnői ezt mély tisztelettel nyugtázzák is.

Tavaly nyáron nekem elsőként volt szerencsém látni az ifjú párt egy nyári fesztiválon voltunk együtt (bármilyen fura akkor még jóba voltam a lánnyal) akkor jöttek össze de az is fantasztikus volt. A sráccal egész nap smároltak meg együtt romantikáztak de a csaj csak húzta az agyát direkt összeveszett vele, aztán este meghuzatta magát 2 (azaz kettő) külföldi sráccal egyszerre a sátramba (dobtam ki utána) de hajnalba már romantikus ölelkezések közepette bújt be a mostani palijához egy jó kis menetre és hát azóta együtt vannak. Nekem szent meggyőződésem, hogy a srác semmit nem tud a barátnőjéről. Ahogy beszél róla, látszik, hogy teljesen tudatlan, naiv és szerelmes a csajba. Én jóba voltam amúgy vele engem nem zavart hogy ekkora kva de hányingerem van tőle amióta ezt a csávót szivatja mert tudom, hogy az anyja is tök beteg, az apja is nagyon öreg nyilván csak a pénz meg törődés miatt van vele. Ez a srác meg tök jófej és normális, még engem is vigasztalt egyszer mikor szerelmi bánatom volt. Jobbat érdemelne, meg kábé mindenki jobbat érdemel. Amikor ott van velünk akkor is mindenki tudja, hogy mit csinál a csaj a háta mögött és olyan kínos az egész úgy sajnálom. De nem mondhatom csak úgy meg neki elvégre nekem mi közöm hozzá? Most komolyan én törjem össze a szívét?


Annyira kiváncsi lennék vajon az ilyen lányok (én ismerek párat, pont ilyenek) vajon mit éreznek ott legbelül? Semmit? Szociopaták? Vagy én vagyok túl érzelgős? Hogy bírja elviselni magát meg így kihasználni a másikat aki őszintén szereti és segíti őt? Ő meg jókat röhög magába gondolom. Nagyon sokat tudok róla mert oszt. társam és barátok voltunk a családi körülményei is mondhatjuk normálisak, kicsit sznob szülők de ennyi, semmi nagy lelki sérülés semmi trauma semmi törés. Akkor mégis, hogy lehet ilyen valaki? Nekem pár hónappal ezelőtt ajánlotta fel mikor szakítottam a barátnőmmel, hogy ha úgy van bármikor leszop ";)" . Akkor már hónapok óta együtt volt a barátjával, aki mint írtam engem vigasztalt. Furcsa, hogy mennyire másképp értelmezik a vigasztalás fogalmát. Nekem ehhez nincs gyomrom, az ilyenek miatt utálom már a csajt. Természetesen ha csajnak bármi baja van a srác ugrik, fuvarozza vesz neki ajándékokat stb.


Tudom, hogy ez nem az én dolgom de szerintetek, hogy van ez? Nem az érdekel, hogy hány nő ilyen vagy hogy ki mekkorát csalódott engem az érdekel miért ilyen valaki és mit érez vajon? Nagyon érdekel mert ha őt kérdezem csak röhög rajtam.


2017. febr. 16. 18:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

Nem túl érzelgős vagy, hanem féltékeny, de nagyon durván.

Tudom, hogy nem fogod beismerni még magadnak sem.

2017. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Oké :D Azért erre én sem számítottam :D Persze tudom a hülyének aztán csak magyarázhatom, hogy nem vagyok féltékeny a te szemedben csak egyre féltékenyebb leszek mi? Ha tetszene a csaj valóban akkor kefélhetném amikor akarnám, hol van abban a logika, hogy akkor nem piszkálom meg bottal sem? :D És a srácot nem inkább utálnom kellene sajnálat helyett?

Ráadásul, hogy tetszhetne egy ilyen csaj akivel már beszélni is nehezemre esik mert annyira undorító a viselkedése? Ez totál logikátlan volt haver, sajnos nem talált.

2017. febr. 16. 18:48
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem inkább a saját életeddel foglalkozz ne másokéval, akikhez semmi közöd nincs.
2017. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Még is mit éreznének? Amit beléjük raknak. Nem kell ilyenen fennakadni. Minden hol fogsz ilyen nőkkel találkozni, úgy mint pasikkal is, akiknek mindegy, csak bedughassák valahová.
2017. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%

De bizony talált. A magyarázkodás is elég egyértelmű...

De persze én vagyok a hülye és te vagy helikopter. :)

Épp ezt írtam. Nem nekem nem fogod bevallani, hanem magadnak sem.

Dughatnád, de nem ezt akarod. Hanem ennél sokkal többet. Hogy ő ne csak széttegye a lábát, hanem szeressen, és te legyél neki az egyetlen. Hogy érted változzon meg.

Naná, hogy gusztustalannak látod a viselkedését, ez is normális, hisz szégyelled azt érzést, a környezeted megítélése miatt.

És az is teljesen rendben van, hogy sajnálod a pasiját. Bár ez csak egy álarc, mert ezáltal is ugye ott vagy a közelükben, azaz a lány közelében. És valahol mélyen párhuzamot vonsz a kettőtök lelke között, sajnálod a srácot, mert a nője állandóan félrekúr, de ez a srác a te elnyomott vágyaid megtestesítője, legszívesebben te lennél a helyében olyan szempontból, hogy te lennél az állandó pasija, ezáltal magadat is sajnálod, hogy egy ilyen lány tetszik. Remélem érthető. Azaz ha te lehetnél a helyéen, akkor együttérzést, baráti támogatást várnál másoktól.

Nem hisze, hogy el fogod ezt fogadni, de sebaj.

Nagyon fiatal vagy még, majd egyszer belátod, hogy van ilyen...

Nem is kell reagálnod, csak magadnak valld be, kiről álmodozol, mikor lefekszel. Mikor becsukod a szemed, ki az a csaj, akit megcsókolsz, stb.?

2017. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
"A csaj valójában egy hatalmas kva, de akkora, hogy azt már büntetni kéne. Nekem is megvolt sajnos 2 éve többször is " Megvolt többször is MEGERÖSZAKOLT??????? Röhejes vagy! "sajnos"
2017. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Ne várj itt normális választ, mert valamiért rengeteg hasonló lelkivilágú jár ide, mint a kérdésben jellemzett.

Szerintem jó érzést ad neki, hogy uralkodhat a barátja felett, bármit megtehet vele. Lehet, hogy gyerekkorában sem szerette senki, aztán ő sem nagyon képes erre. Nem tud mit kezdeni azzal sem, ha szereti őt valaki.

2017. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
A kommentek tökéletesen jelzik az idejárók elme, és lelki állapotát. Sajnos, sok ilyen nő van. Az, hogy mi játszódik le bennük, talán egy pszichológus eltudná magyarázni. Én értem, hogy zavar, engem is ha valakit kihasználnak(nem ide vágó), vagy gyengébb, és ezért verik, de itt a ribizli barátjának kéne észrevenni a dolgokat. Amúgy meg, ha szólsz, nem biztos, hogy a srác hinne neked, na meg a csaj pokollá tenné majd az életedet az érettségiig. Bár azt a pár hónapot lehet kibírod.
2017. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%

És ez miért érdekel téged? Ha nem lenen neked közömbös a lány, akkor nem írtál volna ki egy ilyen hosszú és indulatos kérdést.

Nem a te dolgod felvilágosítani a barátját.

2017. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Akár beteg is lehet a csaj. Nimfomán vagy valami🙄
2017. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!