Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti hogy tudtok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy tudtok olyan könnyen tovább lépni egy tartós kapcsolatból? Mai lányok 80%-ka 1-2 héten belül, max 1 hónap múlva új pasijuk van. Nem provokatív a kérdése. Mi a titkotok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, h ha 1 hónap múlva új a pasi, akkor az boldogságot is jelent? :) Valószínű, h felejtésnek felelnek meg az esetek 95%-ban! :)
2016. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát, nem az lenne a normális hogy tisztességen, nem gyávaságot választani, és kibírni azt az időd még elmúlik? Minek így necsapni az kijelöltet? Aztán lelépnek, vagy visszamennek az exhez. És még csodálkoznak hogy a 95% lány mind ugyanolyan! Bocs de nekem étvágyam nem lenne senkihez sem jó egy évig, vagy még elnem múlik. De pont én vagyok ilyen gyenge férfi létemre, vagy a nők túl erősek? Nem tudom
2016. júl. 6. 21:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Sokan úgy, hogy mire szakítanak, már rég nem szerelmesek, esetleg inkább ellenszenvet éreznek a párjuk iránt. Plusz ott vannak azok, akik búfelejtésként vannak együtt mással.
2016. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Én ha tartóls kapcsiban vagyok és én ő még szeret csak én nem nem jönnék össze egyből mert fájdalmas lenne neki így várnék. De tényleg, a mai fiatalságból minden szeretet kimúlt csak önmagukra gondolnak.
2016. júl. 6. 21:23
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

1. Addig bent maradnak a már szarul működő kapcsolatukban, amíg biztosra nem vehető az új jövevény. Ciki ám az egyedüllét. :(

2. Hamisan érzelmesnek mutatják magukat, s beleélést színlelve prezentálják a világnak, hogy szerelmesek, ám kizárólag addig tart a rózsaszín ködöcske, amíg fel nem bukkan egy hangyányival jobbnak ígérkező lehetőség. Azonnal lecsapnak rá. Különben meg át se élik a párkapcsolat szépségét, rögtön a hibákra utaznak, és amint tehetik, lépnek a jobb parti ölébe.

3. Miközben szerelmet vall neked, valójában más farkán jár az esze. Ja, és azért vallott neked szerelmet, mert múlt héten a házibuliban leszopta a haverodat, nehogy gyanút fogj.

4. Ha szexre vágynak, elég rástartolniuk valakire, akár egy házasemberre is. Még a házasságban élő patkányok is sunyiban az egyedülálló bombapuncit dugják.

5. A nőnek elég eldöntenie magában, hogy párkapcsolatot akar. Semmit sem kell tennie. Garantált siker. A férfiak meg általában vért izzadnak, s a siker egyáltalán nem garantált.


Ez csak néhány tipikus true story... :D

2016. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért erősek, meg nem edzi meg az élet őket, és generációról generációra száll. Nem tudják igazából mi is aza magány, és elkeserettség. Tisztelet a kevés kivéteknek, mert ezek a kivételek, vagy keresztények, vagy valami betegségük van.
2016. júl. 6. 21:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy vélem hogy addig élnek a kapcsolatban míg teljesen elmúlnak az érzelmek. Ha már nem vagy szerelmes akkor nem annyira fáj az elválás ilyen egyszerű. Ettől függetlenül úgy vélem hogy aki pár hét alatt új pasit újít igazán nem volt szerelmes korábban sem.

Ettől még nem hinném hogy évekig kéne gyászolni egy kapcsolatot ahogy azt sem hogy az összes nő vallásos vagy beteg aki nehezebben él meg egy szakítást. Amit leírtál amúgy is azokra az esetekre jellemző mikor a nő szakít. Mindig a szakító félnek könnyebb a továbblépés.

2016. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pedig kellene gyászolni, főleg ha nem szerette, és becsapta! Bele volt, őt ölelte, csókolta, és hogy elhagyja milyen rossz lehet a elhagyott félnek! És még van vére 1-2 héten belül más pasival ösdzejönni akit még alig ismer. Emberi szeret kimúlt a nőkből.
2016. júl. 6. 22:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem az h altalaban tudom h jobb nekem az illeto nelkul, 3kapcsolatom volt

1 harom eves

2 masfel.eves kb.

Mindig nyomos ok a szakitas. Ha megismertem.vAlakit, akkor jol atgondoltam es ugy dontottem.. az elet megy tovabb. Eleg volt egyszer megbannom, h majdnem egy ev elment szomorkodasra. Nem kapom vissza azt az idot

2016. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy kérlek, hogy


a.) addigra náluk már rég eldőlt a dolog. Csak amíg nem látható másik "ág" a közelben, addig nem engedik el az előzőt.


b.) ez bizony részükről valóban egy sekélyes kapcsolat volt. Ammeg... "könnyen jött - könnyen megy".

2016. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!