Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már munkanélküliek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már munkanélküliek? A párotok tolerálta ezt?

Figyelt kérdés
Nekem fél éve szűnt meg a munkahelyem. Azóta munkát keresek, de szerencsére azért havonta sikerül 70-100 ezer forint közötti összeget keresnem alkalmi munkákkal. A férjem ezen eléggé ki van akadva. Sajnos én is kivagyok és ahelyett, hogy támogatna és nyugtatna, még a fejemhez vágja, hogy ez mennyire kevés és lehetne már egy normális munkám. Nagyon igazságtalannak érzem, mert 17 éves korom óta dolgozom, most 27 vagyok és ha tehetném dolgoznék még mindig.
2017. febr. 17. 11:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kerestem már munkát a szakmámon kívül is, de 100 körüli fizetések voltak teljes hónapra boltban és gyárakban. Miért mennék el ilyen fizetésért bárhova is, mikor ennyit meg tudok keresni sokkal kevesebb munkával és még jut időm az otthoni dolgokra is. Csak azért, hogy reggeltől estig ott legyek egy munkahelyen?
2017. febr. 17. 14:28
 12/19 anonim ***** válasza:
7 éve nem dolgozom és semmi gondja ezzel;) Na jó, egy pár hónapot néha-néha dolgoztam amikor nagyon kellett.
2017. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A legrosszabb ***** válasza:
87%
33 éves koromig (most ennyi idős vagyok) volt korábban három olyan, 2-3 hónapig tartó rövidebb időszakom, amikor nem dolgoztam, mert nem akartam dolgozni. Pihegni, utazni akartam, zavartalanul tevékenykedni, érezni, hogy senki nem pofázik bele a napi elfoglaltságaimba, meg egy kicsit függetleníteni magam mindentől és mindenkitől. Jó volt, élveztem. Mindezen idő alatt hála istennek nem volt barátnőm, aki folyton a nyakamra mászott volna.
2017. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Végülis,Te írtad h alkalmi melókkal is keresel 70 100között,akkor ok. De ha ez nem lenne akkorse mennél.?

Itt igaz 130at megkeresik a legocskább gyárba is.

Nekem ha nem lenne más választásom és már honapok óta nem találok munkát mennék. Nem birnám ha a pasim tartana el addig amig jó munkát nem találok.

És igen én othagynám pl a párom ha pár honapja csak van és nem megy el valahova,csak várja az 'álommunkát'.

Lelehet ismét pontozni.

Azt meg nem hiszem el hogy valaki egy boltba,kocsmába vagy gyárba nem bír ki pár honapot.

De persze mindenki magánügye.

Szerencse en megvagyok elégedve a munkámmal meg a párom is rendessen dolgozik és szereti is a munkáját.

N25

2017. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi munkakerülő 😂
2017. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ha nem tudnék ennyit se keresni, akkor már rég elmentem volna szinte bárhova. Ahogy írtam is, nem vagyok az a típus, aki ha arról lenne szó, nem vállalna el "bármilyen" munkát. De amíg havi 60-70 óra munkával 100 körül megkeresek, addig nem szívesen mennék el 130-ért 160 órába dolgozni.
2017. febr. 17. 20:55
 17/19 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy nem hiszem, hogy egy ilyen szituáció miatt szakítani vagy válni kellene. Az én férjem 3 hónapot dolgozott pár évvel ezelőtt egy gyorsétteremben havi 60-ért, mégse váltam el tőle. Nem mentünk vele többre, mint az én pénzemmel, sőt. Míg az én jelenlegi munkám mellett minden nap ragyog a ház, finomabbnál finomabb dolgokat főzök, ő haza esett este vagy reggel, attól függően, hogy milyen műszakban dolgozott és nem bírt semmit sem csinálni. Én mégsem nyitottam ki a számat, pedig sokkal többet kerestem nála.
2017. febr. 17. 21:03
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért ennyire az anyagiakon nem kellene pörögni, megöli a szenvedélyt:/
2017. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ez már mindent megölt :( Az imént is megkaptam a magamét a kevés keresetem miatt. Erre akár a házasságunk is rámehet sajnos.
2017. febr. 17. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!