Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mérges, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mérges, mert nem akarom, hogy csak a szexről szóljon a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és egyre jobban idegesít, hogy úgy érzem csak a szexre kellek neki. Általában heti egyszer találkozunk két napra (nálam is alszik), ilyenkor persze mindig van szex, többször is. Ha mondom hogy elmehetnénk valahová, akkor húzza a száját, hogy minek pazaroljuk az időt, amikor így is olyan keveset vagyunk együtt. Ha beszélgetünk, kb egy fél óra belül már megint a szexnél kötünk ki, ha chatelünk vagy telefonálunk szintúgy.

Mikor ezt felhozom neki, mindig megsértődik, hogy én nem is szeretem és nem is kívánom őt, különben én is állandóan akarnám vele a szexet. Pár napja megint felkapta a vizet ezen, és azóta alig beszélünk. Sokszor már nekem van bűntudatom, bár szerintem nem olyan lehetetlen dolgot várok el azzal, hogy néha a szexen kívül mást is csináljunk. Szerintetek kinek van igaza?


2017. febr. 17. 15:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret, csak nagy a szexigénye. Örülj neki hogy ennyire kíván. Mondjuk abban igazad van hogy néha azért ki is mozdulhatnátok.
2017. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ja. Gondolj bele, lehet neki a napi 1 szex elég lenne, mint pl nekem is, de én is csak heti 2x látom barátnőm. Persze elmegyünk néha valahova, de engem is frusztrál ha végül nincs szex amikor lehetne.
2017. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!