Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan mérges rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan mérges rám?

Figyelt kérdés
A baràtom mindenkire féltékeny ha több idöt töltök anyàval és nem vele akkor még rajtam tölti ki a haragjàt,és különböző dolgokat csinál akkor is.Ugy mondd úgy érzi hogy én vagyok anya kicsi lànya ,és még ràm haragszik.Nem kedveskedik úgymond semmibe.És azt mondja hogy én nem foglalkozom vele.De ha foglalkozom vele,akkor is én talàlok ki programokat,és még azt mondja hogy nincs kedve fàradt stb.És akkor valamikor egyedül viszem el sétálni a kiskutya már valamikor anyával megyünk sétálni mert ö eljonn velem.De amikor sülve főve szinte mindig együtt vagyok a baràtommal amikor a futást is lemondok miatta,az Neki nem szàmít akkor nem veszi észre hogy nem foglalkozom még magammal sem,még nem vagyok anyàval.Meg se séltataom sokszor a kutyàmat csak hogy a baràtommal vagyok.Hàrom éve úgy mond ismerjük egymàst.De én nem szólok meg hogy hova megy kivel megy,mert ö ugyan úgy sajàt magàval is foglalkozik semmit nem rak miattam hàttérbe.Úgyvettem észre hogy nem tisztel senkit a baràtom,nagyon önző minden úgy van ahogy a kedve tartja nem dob hátra semmit senkierrt .De amikor a tesóm nagy műtéten esett keresztül ,haza jöttem és rég voltam futni az miatt is kiakadt,hogy mért nem vele vagyok inkàbb.De ha àtmegyek és mást csinál akkor haza küld h most miért jövök.
2017. febr. 17. 09:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg azt mondja senki se ossza be az ö idejét,de ö beakarja osztani màsét.
2017. febr. 17. 09:55
 2/4 A kérdező kommentje:
Még is azt mondja ö foglalkozik velem
2017. febr. 17. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Amennyit kivettem a leírásodból, azt gyanítom, hogy a barátod nem tisztel, önző és kicsit magának való, nem figyel rád. A érzéseid között nem láttam semmi pozitívat, ha tényleg így gondolod ahogyan leírtad, próbáld megbeszélni a barátoddal.


"ha àtmegyek és mást csinál akkor haza küld h most miért jövök." - A reakciójából kitűnik, hogy csak felesleg vagy számára.


Ha hozzám átjönne a barátnőm, bármit is csinálok éppen, fordítok rá időt és örülnék, hogy együtt lehetünk, akár egy kis idő erejéig is. Szerintem egy kapcsolatban ez a normális. Gondold át miért vagy vele, és lépj, hogy ha ezt nem bírod elviselni. Én úgy érzem, érzelmileg kihasznál téged, és nem hagyja, hogy privát szférád legyen mellette, pedig meg kell tanulni kompromisszumokat kötni.

2017. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az írásodban rengeteg olyan dolog van a párod részéről, ami értelmes, normális önbecsüléssel rendelkező embernél már külön-külön is szakítóok (félrékenykedés, kisajátítás, birtoklás, tiszteletlenség, önzőség, kihasználás, őszinte szeretet hiánya). Nálad ez az összes jelen van, ezek ellenére mégis benne vagy ebben a szartenger kapcsolatban, szóval őszintén, minek a kérdés? Ha ez még mindig nem elég ahhoz, hogy szakíts, akkor tűrd csak tovább, hogy úgy bánik veled, mint egy csicska ronggyal, ha ez kell, ez kell..
2017. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!