Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne csinálnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom 16/f bövebben lent?

Figyelt kérdés
az van h van egy csaj akivel régebben beszélgettem sokat össze akartam vele jöni de aztán azthittem h cska fellángols és hagytam most viszont május elsején láttma öt és rájöttem hiba volt hagyni mára kiderült van fiuja másfél honapja és aztmondja mostaásg nem találkoznak és a sziveket is levette msn-röl és mostanság mindig ö ir rám szerintetek mit csináljak ???
2010. máj. 8. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Rántottát 5 tojásból.
2010. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elsősorban örülj, hogy most újra lehet esélyed.. És persze közeledj hozzá, ha szeretnél! Ha egyszer tudod, hogy hiba volt hagyni, és itt az új lehetőség, mire vársz? :) Sok sikert ;) F/16
2010. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igaza van az első írónak! Hatalmas lehetőséget kaptál:) Ezek szerint ő is hasonlóan érez irántad:) merj kezdeményezni,mert aki mer az nyer;) sok sikert:D
2010. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova....ha azt mondja neked h már nem találkozgat a fiújával, akkor ezt vedd úgy, h te jobban kellesz neki..;)
2010. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Írj rá te is amikor csak tudsz és olyan kedvedben vagy, hogy komolyan tudsz vele beszélgetni. Legyél türelmes, kíváncsi és megértő. Néhány találkozás/randi után elmondhatod neki, amit érzel. Ha nem próbálod meg, sokáig bánni fogod. Hasonló szituban voltam 5 éve én is, de most van esélyem, hogy helyrehozzam.

23/F

2010. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat mindent megteszek majd h ezt a lehetöséget kihasználjam :)
2010. máj. 8. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!