Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit kéne csinálnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apollo93 kérdése:

Most mit kéne csinálnom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hát már kb 2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel eleinte jól ment minden rózsaszín köd stb...de hát aminek kezdete van annak vége is és kezdődtek a gondok, de én inkább megbeszélem a gondokat nem elfutok előlük!Lényeg a lényeg, hogy az a nagy bajom, hogy Ő nem tudja velem megbeszélni a problémákat vagy elkezd vitatkozni, hogy mennyire k*csög vagyok, hogy megint felhozom, de az a baj, hogy semmit nem akar velem megbeszélni pedíg van probléma amit megkéne..Mitkéne tenni,hogy tudjak vele a gondokról beszélni?
2009. okt. 11. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!

megkérdezhetem hány évesek vagytok? első szerelem? ezeknek a tudatában könnyebb lesz válaszolni! köszi;)

2009. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne... Fél éve vagyunk együtt barátnőmmel, de elég sokat veszekszünk néha a semmin... Ha egy komolyabb dolgot meg akarok vele beszélni, akkor mindig azt a választ kapom, hogy felejtsük el.

2hete nem hagytam szó nélkül, leoltottam elég rendesen, azóta normálisan tudunk beszélni ... Nem mondom, hogy te is tedd ezt, de nekem ez jött be. csak az már más kérdés, hogy meddig.

2009. okt. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16vagyok Ő meg 15...és nem első szerelem csak az ő részéről..
2009. okt. 11. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi fél éve vagyunk együtt, de eddig minden problémát megtudtunk beszélni. Próbáld meg normálisan előhozni, ne vádaskodóan, fejhez vágó stílusban. Nekem is nehezemre esik a gondokról beszélni, így ha ilyen van, sokszor megkérem a barátomat hogy inkább msn-en. Ennek az oka az, hogy nagyon könnyen elsírom magam amikor a kapcsolatunk forog kockán, és nem szeretek mások, így a barátom előtt sem sírni. Ezer oka lehet amiért nem akar veled beszélgetni, nem feltétlenül kell rögtön arra gondolni, hogy csak a szőnyeg alá akarja söpöri a gondokat. Próbálj leülni vele nyugodt körülmények között, öleld át, és mond el neki, hogy te nem szeretnél vele veszekedni, csak szeretnéd, hogy ha egy-két dolgot nyugodtan megtudnátok beszélni, hisz ezen múlik a kapcsolatotok jövője. Mond el neki, hogy szereted, és nem akarod elveszíteni, de ehhez az kell, hogy a kommunikáció rendesen működjön közöttetek! 19/L
2009. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszolónak teljesen igaza van. De... sajnos itt van ez a de. Mivel neki te az első szerelme vagy, ezért ne számíts rá, hogy örök életetekre együtt lesztek (persze lehetnek kivételek). Az első szerelemnél, aki először szerelmes, annak előbb utóbb eszébe fog jutni (valakinek pár hónap, valakinek pár év után), hogy milyen lehet mással is... és akkor nem fogod tudni megállítani. Lehet hogy már most ezt érzi... de a lényeg, most ülj le vele beszélgetni.
2009. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság, hogy már 1x-2x szakítottunk kisebb ideig és akor ő mással járt,de mindíg visszajött szóval...és a 3. válaszolónak azt írnám, hogy szerinted nem próbáltam meg MINDENHOGY?akárhogy adom elő...nem nem és nem!:(
2009. okt. 11. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. akkor ezt hívják vergődésnek... nem mondhatom meg mit csinálj, mert az a te döntésed, csak annyit tudok mondani, hogy az ilyesminek jó véget vetni minnél előbb, mert sok hosszú évet elpazarolhat az ember az életéből... úgy hogy nem boldog.
2009. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!