Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha egy 20-as êveiben járó pasi összejön egy nála jóval idősebb nővel?

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 00:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kb 6-7êv -re gondoltam !
2017. febr. 20. 17:20
 12/15 A kérdező kommentje:
6-7êv korkülönbség a nő javàra a pasi meg kb 20-éves !
2017. febr. 20. 17:21
 13/15 anonim ***** válasza:

Az semmi,én 15-20 évre gondoltam.

Ha tisztelik,becsülik és szeretik egymást akkor nincs probléma.


Sok boldogságot nekik.

2017. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
7 év az semmi..én is 20 évre gondoltam..
2017. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nincs evvel semmi baj :) szeretni kell egymast elfogadni , hogy van egy kor kulombseg neha hittesd el vele , hogy idosebb vagy nem beszeddel hannem tettekel :) Hidd el neha jo az mikor egy kicsit idosebb , tapasztaltabb ember all melletunk sokat tudunk tanulni tolle az eletben meg egymassnak is tudtok uj dolgokat tanitani :) idosebb a massik fel akkor mar arra nagyobb az esely , hogy nem fog ferre lepni mert talan kikalandozta mar magatt es szeretne egy komoly kapcsolatott szeretne egy lelki tamaszt es egy olyan embert maga melle akiivel epiteni es szebbe tudna tenni az eletett vagy az eletett vagy eleted :) szoval nem baj sok sikert es Szeressetek egymast :)
2017. szept. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!