Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel mert jártam de szakitotam és ö akivel szakit azzal nem jon össze. És én ujra szerelmes vagyok belé mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 21. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Növessz agysejteket.
2017. febr. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha egszer nem mukodott a dolog, valoszinu most sem menne...Gondolj erre.
2017. febr. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami egyszer nem működött az nem azt jelenti hogy később sem fog.Oldották már meg emberek a.problémáikat újra együtt szakitás után.Már csak azért is,mert azt sem tudni ebben az esetben Meddig voltak együtt.Szóval próbálkozni lehet,ha akarod leresd fel,és tudd meg ő egyáltalán gondol e rád,gondolkodik e kettőtöknek.
2017. febr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így így, ahogy a 3. írja.

Az hogy egyszer elrontottátok, az egy dolog.

Lehet az ilyen esetből sokat tanulni, okulni, önmagunkba nézni, valódi változásokat elérni magunkon, ami után akár működhet is.

Keresd fel, próbálj vele beszélgetni, ha lehet minél többet. Lássa rajtad a változást...

2017. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!