Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom legjobb barátja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kim Bo Mao kérdése:

A párom legjobb barátja egy lány, aki szerelmes belé, be is vallotta a páromnak mégis összejárnak tanulni meg inni, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a párommal több mint 4 éve voltunk együtt, amikor a dolgok összekuszálódtak (fokozatosan), mert úgy tűnt külön pályán indulunk el. Távkapcsolatban voltunk pár hónapig, aztán én nem bírtam és visszaköltöztem, mert rájöttem hogy ő a mindenem. Ugyanazt tanultuk-művészeti pályán-csak most egyetemre kezdett járni, ahol megismerkedett egy csomó lánnyal-a fiúk valamiért nem nagyon barátkoznak vele-és az egyik lánnyal "igazi barátságba" lett... Volt 2 hét, amikor külön voltunk, mert a párom szakított velem, mert bűntudata volt, hogy rosszul érzem magam amiért nem tud velem érdemben foglalkozni, mert neki nagyon fontos most, hogy beinduljon a karriere. Ezalatt a 2 hét alatt eléggé szétcsúszott, és a szóban forgó lánnyal lerészegedett és a csaj megcsókolta (de nem feküdtek le). Aztán elmondtam a páromnak, hogy nagyon szeretem, és nem értem miért viselkedik így, aztán végül azt mondta kezdjük újra, és hogy ő is szerelmes belém, de nem akart fájdalmat okozni azzal, hogy másokkal lóg. Azt mondja az ivászat a barátokkal is emiatt szükséges, és a lány barátja a kapocs a többi emberrel. A lány vagy 4 évvel fiatalabb nálam, és nemrég telefonon bevallotta a páromnak, hogy szerelmes belé (pedig van pasija). A párom elmondta neki, hogy én fontos vagyok neki, és hogy ő nem akar többet barátságnál. A barátommal elég különleges a kapcsolatunk, mindent megbeszéltünk jóformán, mostanra kell mindent harapófogóval kihúzni belőle. Elmondtam neki, hogy rossz érzés, hogy ez a csaj minden nap ráír, és folyton elhivogatja (ál-indokokkal, csak hogy vele lehessen). Azt mondta párom, hogy minden rendben, megbeszélte a csajjal hogy barátok maradnak, de én úgy érzem a csaj nyomul rá, és már nem tudom hogy beszéljem meg párommal jobban, mert akkor meg ideges lesz, hogy én számon kérem tőle, és hogy azt várom változtasson amikor ő mondta akkor amikor újra összejöttünk, hogy együtt fognak projekteken dolgozni meg tanulni meg inni. Persze sokszor társaságban vannak, de sokszor kettesben. A csaj pasija is kivan, én egész jól bírom, mert tudom, hogy a párom nem csal meg,de maga az, hogy lassan több időt tölt el vele mint velem olykor megőrjít. Zavar, hogy apró gesztusokkal "behálózza", mindig tesz róla, hogy akaratlanul is a párom eszében legyen. Párom szerint erről szó sincs. Már találkoztam 2szer a csajjal "közös ivászaton", és elég laza, simán lesmárol kb. bárkit, de a páromnál rendesen "készül", megnézi a kedvenc filmjeit, zenéit, hogy aztán úgy tegyen, mintha ugyanolyanok legyenek. Ezt a párom is tudja. Mégsem hagyja hogy elhalványuljanak a szálak közte és alány között. Én már nem értek semmit.

#féltékenység #harmadik fél #legjobb barátja egy lány
2015. dec. 19. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakítani. A csaj ultra gerinctelen ribi, a pasid pedig hamarosan úgyis vagy lecserél rá vagy pedig megcsal vele.
2015. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem lehetne valahogy megbeszélni, "rádöbbenteni" a páromat hogy mi folyik itt?
2015. dec. 19. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Baratkozz ossze a csaj baratjaval, akar kozos megegyezessel. Csak hogy erezze a parod hogy mirol beszelsz amikor a tudtara akarod adni, hogy rosszul esik.
2015. dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretnék összebarátkozni a fazonjával, meg nincs is rá "okom".
2015. dec. 20. 22:16
 5/7 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Távkapcsolatunk miatt a barátnőm gyakran egyedül érzi magát, így összebarátkozott a munkahelyén egy sráccal, aki meg beleszeretett. Tudom, hogy engem szeret a barátnőm, de mégis bánt, hogy (annak ellenére, hogy most itthon vagyok vele) rendszeresen írogatnak egymásnak. Tudom, nincs okom, arra hogy féltékeny legyek, de pár napja azt mondta, hogy lehet, majd egyszer elmennek inni vagy ilyesmi. 25/F
2015. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az iszogatás szerintem nem gázos, ha csoportban mennek, de akkor is összezavarhatja érzelmileg ha rendszeres időnként eljárogatnak inni, főleg, hogyha a fazon nem fogja vissza magát. Egyébként a párom a múltkorában mondta a csajnak, hogy szerinte ritkítaniuk kéne az irogatásaikat és találkozásaikat a minimumra-pedig én nem mondtam neki-és én meg meditálgatok, hogy ne uralkodjon el a félelmem. Persze nehéz olyankor amikor a csaj minig ráír továbbra is és úgy szervez találkozókat, hogy meg se kérdezi páromat róla, csak kijelenti, aztán meg úgy tesz, mintha már megbeszélték volna, hogy pl.: összeülnek tanulni. Felhívtam a párom figyelmét erre a "női" manipuláló szokására, és most ő is megfigyelte, és végre lemondott egy ilyen "tanulós" találkozót vele.

Persze barátok, és a lány továbbra is sasolja a felvett zenéit stb. meg lesznek közös projektjeik, de mintha figyelmesebb lenne felém a párom és ennek örülök.

2016. jan. 2. 19:41
 7/7 A kérdező kommentje:
A csaj 2.x is kb. szerelmet vallott, csak kb. megzsarolta a páromat, hogy olyat fog tenni, ami neki nem fog tetszeni. Mindezt telefonon az éjszaka közepén. Párom már aludt, csak én voltam ébren, de párom is felébredt a csörgésre...(Célozgatott arra, hogy kárt tesz magában.) Érzelmileg próbálja megzsarolni, és félek, hogy sikerülni fog neki...
2016. febr. 19. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!