Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak, ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha nem vagyok szerelmes a baratnombe? 23/f

Figyelt kérdés

Nagyon jol megvagyunk egyutt, es nem akarnam, hogy veget erjen a kapcsolatunk. Egyedul se akarok lenni es nem is hiszem, hogy talalnek nala jobb lanyt, aki szep, kedves, aranyos, okos, stb.

Viszont abszolut semmit se erzek iranta. O persze fulig szerelmes belem. Mit tegyek? Tegyek tovabbra is ugy, mintha en is szerelmes lennek bele?

Vagy mondjam meg neki, hogy nem erzek semmit? akkor ossze is torne a szive es meg veget is erne a kapcsolat, es mindketten egyedul lennenk emiatt.

ti mit csinalnatok a helyemben?



2016. szept. 15. 11:36
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsanat, ha nem szabadott volna a tini parkapcsolatba irnom ezt a kerdest, mert hogy oreg vagyok, de a baratnom meg a huszoneves kort sem erte el, ezert mertem ide irni
2016. szept. 15. 11:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakits.


Legyen gerinced. Es add meg az eselyt neki hogy talaljon egy olyan ferfit aki tenyleg tudja szeretni.


Te is talalhatsz olyat akibe szerelmes leszel. Ennek semmi ertelme, minel hamarabb vetsz veget neki annal jobb!

2016. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Légy őszinte.. Így mindketten lemaradtok egy valódi kapcsolatról, ami igaz szerelmet adna oda-vissza. Ne áltasd tovább. Fájni fog neki, de legalább tovább tud lépni és talál olyat aki viszont szereti, hiszen ő is megérdemli. Azért nem érdemes együtt lennetek, hogy egyikőtök se legyen egyedül.
2016. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tehat ti nem is lattok eselyt arra, hogy azzal, hogy vele vagyok, majd beleszeretek?
2016. szept. 15. 12:40
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
0,0% az esely ra.
2016. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oke koszonom a valaszokat
2016. szept. 15. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy hogy ennyire naiv vagy? Ha eddig nem voltál belé szerelmes, akkor nem is leszel. Megérdemli, hogy találjon valakit aki viszont szereti.
2016. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Mintha a volt barátom írta volna ki. Persze nem, mert ő fiatalabb. Mindenki megmondta neki, hogy nem talál jobbat, de ő nem volt szerelmes. Akkor gyűlöltem, de pár hónapra rá jött olyan, aki valódi hercegnőként kezel. Persze akkor már az ex is kapálózott, de kösz, nem.:)

Rakd ki és mondd el neki ugyanezeket. Nyugodtan utáljon, biztos fog, de legalább őszinte vagy vele.

2016. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!