Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem keres, ahogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres, ahogy azt megígérte?

Figyelt kérdés

Történt velem valami, amit nem szeretnék elmondani, de tényleg nagyon komoly dolog. Örökre ráfogja nyomni a bélyegét az életemre. Ezt elmondtam a szerelmemnek is,(fiú) és nem akarta elhinni. Látszott rajta, hogy nem fogja fel. Nem is tudott mit mondani. Nem akartam eljönni tőle, mert féltem-és félek-hogy többet nem látom. Erre azt mondta fogunk még találkozni. Ígéri. De most menjek haza,mert aggódnak értem, és ha hazaértem csörgessem meg. Így is történt. Beszéltünk telón erről az ügyről, de még mindig nem tudta elhinni a történteket. Azt mondta ilyen nem lehet, ilyen nem történhet meg, nem tudja elhinni. Sírt, zokogot. Már késő volt, mondta feküdjünk le. De nem akartam, mert féltem soha többé nem beszélünk, látni meg végképp nem fogom. Azt mondta miért ne beszélnénk? Miért ne látnánk egymást? Kérdem ír reggel? Mondta aha. Nem fog magamra hagyni a sz@rban nyugodjak meg.

De nem írt azóta se, pedig azóta többször fenn volt.



2017. febr. 21. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt igencsak nehéz mérlegelni, hogy ha nem tudjuk, hogy miről van szó. Névtelen oldal, simán leírhatnád úgy, hogy nem adod ki magad. Mert lehet ez olyan dolog is, ami után tök normális, ha látni se akar többé. De lehet, hogy nem. Szóval: túl kevés az info.
2017. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Én ebből csak azt tudom elképzelni, hogy valamit belekevertek az italodba, vagy totál részegre ittad magad és megerőszakoltak. Ha az, akkor én is teljesen összetörnék, sajnálnám, hogy ezt tették veled, próbálnám rendbe hozni. De mondjuk egy ilyenhez nagyon erősnek kell lenni, hogy ne szakítson az ember, hiába nem tehet róla az illető. Ha nem ilyen jellegű, bocsi. Egyáltalán nem tudok mást társítani ehhez a szituhoz.
2017. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igy hogy nem tudjuk, mi az, eleg nehez barmit is mondani. En mar azt sem ertem, miert ne talalkoznatok tobbet.
2017. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is az a tippem, mint a másodiknak. Ha ezért szakítani akar veled és nem ír, ahelyett, hogy melletted lenne vagy bármi, nos akkor ugye nem kell részleteznem, hogy nem kár érte?
2017. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Gondolom túl durva neki a dolog és hiába akarta nem tudta kezelni magában.


Nem mindegy az sem mennyi ideje történt.

2017. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha az a szituacio amit a kettes irt akkoe nagyon sajnalom! :( de lehet jobb is hogy meg most kiderult hogy mennyire lehet ra szamitani a bajban..
2017. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet csak idő kell neki. Sok mindenre nem tudják, hogy reagáljanak az emberek. Persze neked szar, és most inkább azzal kéne foglalkoznia, de nem tudjuk, mit mondtál el neki. Holnap kérdezz rá esetleg, hogy mi van.

Kettes és a többiek: nem csak akkor erőszakolhatnak meg, ha részeg vagy, vagy bedrogoznak...

2017. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért is kell lepontozni azért, mert leírtam az egyik lehetőséget az 1000 közül? Nekem ez jutott eszembe, nem azon van a hangsúly, hogy ivott, stb. Hanem a megerőszakoláson. (Ami mellesleg a mai világban az esetek többségében ezeknek a következménye.)
2017. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jaj, én nem úgy értettem, hogy azért... Nem kell kiforgatni a válaszom. Én szimplán csak az erőszakra gondoltam. Na mindegy...
2017. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem ő bàntott esetleg a haverjai és nem tudott vagy nem mert közbeavatkozni ês marja a bűntudat de nem tudja hogy kell reagàlni ilyen helyzetben vagy mikor màr megtörtént!Mondjuk ha igazàn szeretne akkor nem küldene haza hanem haza sem engedne vagy hazakisérne !Sztem nem kötődik hozzàd nem ragaszkodik de mivel van benne némi emberség és bűntudat igy eltudom kêpzelni hogy ezért sírhatott!Nem mindenki érzéketlen !
2017. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!