Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, sokan lehetnek meg igy. Anno, nem jott ossze azt amit szerettem volna, foleg akivel szerettem volna. Aztan, atlag csalad, stb. De lehetett volna ugy is ahogy szerettem volna kizarolag rajtam mulott?

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan ki máson ? Te beletörődtél úgymond a "sorsodba".... a születés és halál...ezen nem tudsz változtatni,de a köztes időszakot te írod meg
2017. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
A döntéseink alakítják az életünket, magyarul rajtunk múlik minden, igen!
2017. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Érdemes ezen utólag rágódni? Szerintem nem. Minden döntésünknek oka van. Annak is hogy egykor vége lett (vagy el se kezdődött) azzal a másikkal, és annak is, hogy végül amellett döntöttél akivel most vagy.
2017. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos igy igaz, csak most utolag jossz ra hogy rossz donteseid, evekre,evtizedekre, kihatnak.De,tisztelet a kivetelnek, ilyen hulye az ember.
2017. jan. 31. 16:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ!


Sosem késő változtatni, vagy a meglévő kapcsolatodat/munkádat/életedet jobbá tenni.

2017. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hinnem, van egy pont (eletkor) ahonnan mar nincs visszaut.
2017. jan. 31. 16:45
 7/12 anonim ***** válasza:

#6, igen, pl 70 fölött már valóban nincs túl sok értelme egy nagy változtatásnak.

Bár erre is van kivétel...

2017. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A változtatás nem életkor függvénye, hanem azé, hogy mennyire akarsz érte tenni. Megvan-e benned a kellő akarat és elhivatottság a jobb felé.


Ha nincs, valóban, ez van és foghatod mindenre a korra, rám, vagy az életre a sorsa. De, ettől neked nem lesz jobb.


De, ez csak az én véleményem.

2017. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán logikus és a szerelmes veresek is erről szólnak, siratjuk azt aki már nincs de rajtad múlott, akkor miért nem tettél hogy össze jöjjön?!

Hát nem tudlak sajnálni.

2017. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező hány éves vagy?60-70??

Habár az sem akadály sokszor,én ismerek olyan embert aki nyugdijas korában váltotta valóra az álmát :)


Na de szóval rajtad múlik minden.Te életed,te irámyitod.Te döntöd el ,hogy kivel és hogyan akarod élni.


Egyébként tényleg hány éves vagy?

Miért nem jött össze akkor?

2017. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!